Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

18/02/2015

Adam Bandura Business Development Managerem w Avnet

Avnet, wyłączny dystrybutor produktów i rozwiązań Brocade na polskim rynku, w ramach zmian w strategii rozwoju oferty linii Networking Security awansował na stanowisko Business Development Managera Adama Bandurę.

Adam BanduraW zakresie obowiązków Adama Bandury znalazły się: utrzymywanie relacji z Partnerami Handlowymi, pozyskiwanie nowych Partnerów Handlowych dla produktów i rozwiązań Networking Security, uzgadnianie wspólnych działań marketingowych, organizowanie szkoleń sprzedażowych i technicznych dla zespołów handlowych i inżynieryjnych oraz utrzymywanie relacji z producentami marek Brocade, Mellanox, Qlogic, Emulex.

Adam Bandura posiada kilkuletnie doświadczenie w branży IT. Do zespołu Avnet dołączył w październiku 2014 r. jako Pre-Sales Engineer. Wcześniej przez ponad cztery lata pracował w D-Link Polska na stanowisku Technical Support Engineer Second Level, a także był zatrudniony w Wojskowej Akademii Technicznej na stanowisku Technika Informatyka.

Adam Bandura posiada kierunkowe wykształcenie techniczne. Ukończył Wojskową Akademię Techniczną z tytułem magistra inżyniera wydziału Mechatroniki (kierunek „mechatronika”, specjalność „komputerowe wspomaganie w mechatronice”). Ma doświadczenie zawodowe w obszarze technologii informatycznych. Uzyskał liczne certyfikaty branżowe.

(RED)

Przeczytaj także:   Sebastian Arana Araya dyrektorem zarządzającym 3M Poland

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Renata Wiśniewska w Wirtualnej Polsce

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Hubert Meronk w zarządzie Banku Pocztowego

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku