Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

02/02/2015

GIGABYTE FORCE K7 Wireless – bezprzewodowa bestia

GIGABYTE rozszerzył swoją ofertę o nową klawiaturę typu ultra-slim – FORCE K7 Wireless. Model ten to bezprzewodowa wersja wielokrotnie nagrodzonej i cieszącej się dużą popularnością klawiatury FORCE K7.

Dzięki wykorzystaniu bezprzewodowej technologii użytkownik zyskuje znaczną swobodę w pracy z komputerem. Zaletą klawiatury FORCE K7 Wireless jest także bezproblemowa instalacja, która nie wymaga żadnych dodatkowych sterowników – wystarczy jedynie podłączyć miniaturowy odbiornik do portu USB komputera.

Klawiatura wykorzystuje precyzyjny i bardzo czuły mechanizm nożycowy, który sprawdzi się zarówno w trakcie grania jak i codziennej pracy z komputerem. Dodatkowe zalety, szczególnie istotne dla graczy, to funkcja blokady klawisza Windows oraz zaimplementowana technologia anti-ghosting, obejmująca klawisze Q, W, A, S, D, lewy shift oraz spacja.

Produkt GIGABYTE oferuje także bardzo dobrą ergonomię – niski profil klawisze w połączeniu z podpórką pod nadgarstki, pozwala na komfortową pracę nawet podczas wielogodzinnych sesji przed komputerem. FORCE K7 Wireless wyposażono również w gumowe podkładki gwarantujące stabilne ułożenie klawiatury na biurku. Charakterystycznym elementem FORCE K7 są dwie rolki umieszczone w centralnej części górnej krawędzi obudowy, które odpowiadają ze regulację poziomu głośności oraz funkcję zoom in/out.

Klawiatura trafi do sprzedaży na początku lutego, w sugerowanej cenie 199 złotych.

Klawiatura GIGABYTE FORCE K7 Wireless

(RED)

Przeczytaj także:   Canon: nowe skanery dokumentowe ScanFront

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19, kolejnych restrykcji i obostrzeń związanych z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. A przed nami święta i Nowy Rok, tradycyjnie okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   Canon: […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Notebooki ASUS z najnowszymi procesorami Intel Core

Techcity na Facebooku