Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

20/02/2015

Kolorowy zestaw audio dla miłośników muzyki

W skład zestawu wchodzi niewielkich rozmiarów odtwarzacz Scooter Intenso, który oprócz odtwarzania muzyki umożliwia oglądanie zdjęć oraz wideo w formacie AVI. Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,8 cala TFT-LCD oferuje duży kąt widzenia oraz ostry, pełen szczegółów obraz nasycony naturalnymi barwami. Urządzenie świetnie spełni swoją rolę również jako dyktafon na przykład podczas wykładów na uczelni.

Odtwarzacz wyposażony został w szereg rozmaitych opcji odtwarzania muzyki. Dzięki funkcji equalizera można wzmocnić lub wytłumić odpowiednie częstotliwości sygnału i dodać swoim nagraniom charakteru i głębi. Intuicyjne menu działa płynnie i z łatwością pozwala poruszać się po folderach.

Wraz z odtwarzaczem użytkownik otrzymuje nagłowne słuchawki, które są utrzymane w kolorystyce playera. Wykonane z miękkiej wyściółki nauszniki dają poczucie komfortu i dobrze izolują dźwięki z zewnątrz. Dzięki regulowanemu pałąkowi każdy meloman bez problemu dopasuje je do wielkości głowy.

Odtwarzacz waży zaledwie 28 g, dzięki czemu można go przenosić w małej kieszeni. Wyposażony w kartę SD o pojemności 8 GB pozwoli przechować niezliczoną ilość nagrań muzycznych. Jeśli to okaże się mało, to bez problemu można ją wymienić na większą pojemność. Wbudowany akumulator umożliwia słuchanie muzyki do 8 godz. bez potrzeby dodatkowego doładowywania. Zestaw Intenso jest dostępny w czterech kolorach: niebieskim, czerwonym, różowym oraz czarnym. Cenę produktu ustalono na poziomie 129 zł.

Kolorowy zestaw audio dla miłośników muzyki

(RED)

Przeczytaj także:   Lotniczy Navigator 905BT od Geniusa

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Canon wprowadza skaner osobisty DR-2020U

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Mini centrum – maxi rozrywki od HDI Dune

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku