02/02/2015

MyKronoz ZeClock – hybrydowy smartwatch

ZeClock to hybrydowa konstrukcja, która łączy zalety zegarka analogowego o klasycznym wzornictwie i zaawansowanej technologii. Mechanizm kwarcowy odpowiada za niezawodne i precyzyjne odmierzanie czasu. To, co przypomina o tym, że mamy do czynienia ze smartfonem to złącze Bluetooth, dzięki któremu łatwo sparujemy zegarek ze smartfonem oraz liczne funkcje jakie oferuje ZeClock w duecie z telefonem.

Wbudowany mikrofon oraz głośnik pozwalają wykonywać połączenia telefoniczne bez potrzeby wyciągania telefonu z kieszeni. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi OLED, odczytamy informacje m. in. o bieżącej rozmowie telefonicznej, wiadomościach SMS, powiadomieniach z sieci społecznościowych czy wydarzeniach w kalendarzu.

Smartwatch wyposażono w funkcję zarządzania głosem kompatybilną z Google Now oraz Siri, która sprawi, że obsługa ZeClock stanie się jeszcze przyjemniejsza. Dzięki wbudowanemu dyktafonowi można nagrywać np. notatki głosowe podczas wykładu i w dowolnej chwili je odtwarzać.

Fanom fotografii, ZeClock oferuje specjalny spust migawki, który zdalnie uruchamia przesłonę aparatu w smartfonie. Ciekawą funkcją jest anti-lost alarm. Jeśli oddalimy się na odległość ponad 10 m lub ktoś będzie próbował ukraść telefon, wówczas zegarek natychmiast ostrzeże o braku łączności ze smartfonem.

ZeClock to idealny partner podczas aktywnego spędzania czasu. Dzięki wbudowanemu 6-osiowemu akcelerometrowi urządzenie monitoruje aktywność podczas całego dnia. Ponadto informuje o spalonych kaloriach, a także przebytym dystansie czy ilości snu.

Zegarek MyKronoz jest kompatybilny z urządzeniami zaopatrzonymi w system iOS oraz Android 4.3+. Dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej, dostępnej w App Store lub Google Play, można zarządzać informacjami, czy powiadomieniami, które chcemy otrzymywać na smartwatch ZeClock.

Cenę produktu ustalono na poziomie 399 zł.

MyKronoz ZeClock - hybrydowy smartwatch

Cechy urządzenia: Wymiary: 45×15,2 mm, Waga: 65 g, Typ baterii: Li-ion 200 mAh, Czas rozmowy: 2-3 godzin, Czas czuwania: 4 dni, Mechanizm kwarcowy, Ekran: OLED: 96×32 pikseli, Czujnik: 6-osiowy akcelerometr, Temperatura pracy: od -10 ° C do + 60 ° C, Wodoodporność: IP56.

(RED)

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...