Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

12/02/2015

Nikon prezentuje nowy aparat – COOLPIX S9900

COOLPIX S9900 z matrycą o rozdzielczości 16 mln pikseli umożliwia łatwe fotografowanie z dowolnej perspektywy. Zastosowany w modelu duży, ruchomy wyświetlacz LCD o przekątnej 3 cali ułatwia idealne kadrowanie.

Wyświetlacz pozwala bez trudu fotografować nad głowami ludzi lub robić wspaniałe zdjęcia domowych zwierzaków z ich perspektywy. Rewelacyjny 30-krotny zoom optyczny z możliwością uzyskania 60-krotnego powiększenia z funkcją Dynamic Fine Zoom otwiera zupełnie nowe możliwości rejestrowania drobnych szczegółów lub dziejących się daleko wydarzeń.

COOLPIX S9900 pozwala jednym naciśnięciem przycisku przejść od fotografowania do płynnego filmowania w rozdzielczości Full HD (1080/60p) Pokrętło sterowania zapewnia szybki dostęp do najważniejszych ustawień, a dzielenie się zdjęciami czy filmami jest prostsze niż kiedykolwiek – wystarczy nacisnąć osobny przycisk Wi-Fi2 lub skorzystać z obsługi komunikacji NFC3, po prostu zbliżyć aparat do smartfona lub tabletu.

Kompaktowa konstrukcja modelu COOLPIX S9900 sprawia, że jest to idealny aparat na co dzień a także podczas dalekich wypraw. Zintegrowany odbiornik GPS/GLONASS/QZSS rejestruje dokładne współrzędne geograficzne, a na wbudowanej mapie świata można zapisać aż do 30 lokalizacji, tworząc własną mapę fotografowanych miejsc.

Nikon prezentuje nowy aparat - COOLPIX S9900

(RED/Nikon)

Przeczytaj także:   Odtwarzacze multimedialne PENTAGRAM z Laurem Klienta 2009

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19. Mamy kolejne restrykcje i obostrzenia związane z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. Przed nami święta i Nowy Rok. Tradycyjnie to okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   […]

Techcity na Facebooku