Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

16/02/2015

QUER Supreme – wideorejestrator do zadań ekstremalnych

QUER proponuje wideorejestrator, który przypadnie do gustu nie tylko kierowcom, ale przede wszystkim miłośnikom ekstremalnych przeżyć. QUER Supreme, dzięki zaawansowanej stabilizacji obrazu, szerokokątnemu obiektywowi oraz trwałej, wodoszczelnej i kompaktowej obudowie, w każdych warunkach rejestruje doskonałej jakości materiały fullHD.

QUER Supreme został stworzony z myślą o osobach ceniących sobie funkcjonalność. Rejestrator posiada obiektyw klasy A+ z kątem widzenia 170 stop. oraz umożliwia rejestrację obrazu w rozdzielczościach 1080P, 720P, VGA oraz QVGA przy 30 klatkach na sekundę. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi urządzenie wraz z obrazem może rejestrować także dźwięk. Dodatkową zaletą rejestratora jest opcja wykonywania zdjęć w rozdzielczości do 12Mpix z możliwością wyboru trybu fotografowania. W zależności od preferencji użytkownik może wykonać pojedyncze zdjęcie lub całą serię, a ponadto skorzystać z trybu samowyzwalacza. Zastosowany ciekłokrystaliczny ekran LCD o przekątnej 1,5” ułatwia nawigowanie po menu urządzenia oraz pozwala odtwarzać zarejestrowane filmy i zdjęcia uprzednio zapisane na karcie microSD.

QUER Supreme

Dużą zaletą rejestratora QUER jest wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu po zainstalowaniu aplikacji iSPO CAM, rejestrowany obraz można śledzić na tablecie lub smartfonie. Funkcjonalność urządzenia zwiększa też zastosowanie G-sensora, który zapisuje nagranie w momencie kolizji lub wypadku oraz czujnika ruchu, dzięki któremu rejestrator przechodzi w stan czuwania, gdy obraz pozostaje bez zmian.

Rejestrator pracuje w oparciu o wymienną baterię o pojemności 900mAh, która pozwala na nieprzerwane rejestrowanie materiałów w najwyższej jakości przez ponad godzinę. Wszystkie funkcje zostały zamknięte w kompaktowej obudowie, której waga to niespełna 59 g. Jak przystało na kamerę sportową bardzo szeroki jest też zestaw akcesoriów dołączonych do rejestratora QUER Supreme. Użytkownik odnajdzie w nim m.in. wodoodporną obudowę pozwalającą na nagrywanie filmów do 60 m pod wodą. Ponadto w zestawie znajdują się też uchwyty i mocowania, dzięki którym można swobodnie przyczepić rejestrator zarówno na kasku, jak też w samochodzie, rowerze czy innym pojeździe. Sugerowana cena: 299 zł.

Przeczytaj także:   30 lat podkręcania komputerów

(RED)


Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19. Mamy kolejne restrykcje i obostrzenia związane z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. Przed nami święta i Nowy Rok. Tradycyjnie to okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   […]

Techcity na Facebooku