Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

25/03/2015

inkWATCH TRIA – zaawansowany zegarek sportowy

InkWATCH TRIA jako jeden z niewielu zegarków sportowych dostępnych na rynku został zaprojektowany by umożliwić uprawianie wielu dyscyplin sportowych. Osoby aktywnie fizyczne docenią jego uniwersalność i możliwość komponowania personalizowanych treningów – w tym interwałowych, zarówno wewnątrz hali (indoor) i na zewnątrz (outdoor).

Wbudowany w zegarek moduł GPS jest czuły, zapewniając sprawne wyszukiwanie satelitów oraz dokładne wyznaczanie pozycji. W odróżnieniu do innych GPSów, które wykrywają ruch dopiero od prędkości 5km/h, inkWATCH TRIA potrafi zarejestrować wolniejszy ruch, dlatego nadaje się również do spacerów czy pieszych wędrówek.

Jednym z największych atutów inkWATCH TRIA jest długi czas działania na baterii. Zegarek posiada wbudowany energooszczędny moduł Bluetooth Smart oraz wyświetlacz w technologii Sharp. Oba elementy zaprojektowane zostały z myślą o bardzo niskiej konsumpcji energii, dzięki czemu inkWATCH TRIA zapewnia nawet do 11 godzin pracy w trybie treningu (GPS) i aż do 60 dni w trybie zegarka. Zastosowany moduł Bluetooth Smart pozwala na komunikację z posiadanymi przez użytkownika sensorami pulsu lub kadencji pracującymi w tej technologii.

inkWATCH TRIA – zegarek sportowy

inkWATCH TRIA charakteryzuje się klasą wodoszczelności do 50 metrów, odpornością na wstrząsy oraz wytrzymałym i odpornym na zarysowania szafirowym szkiełkiem. Co więcej, wyświetlacz w wysokiej rozdzielczości i kontraście zapewnia prawidłową czytelność nawet w pełnym słońcu, natomiast wbudowane doświetlenie jest pomocne przy treningach w nocy.

Wysoki stopień automatyzacji zegarka pozwala skupić się na wykonywanych ćwiczeniach, nie natomiast na jego obsłudze. Dzięki fizycznym przyciskom zegarek zapewnia łatwe użytkowanie w czasie trwania treningu. Ciekawą funkcją w tym kontekście jest funkcja Smart Pause. inkWATCH TRIA potrafi wykryć, czy użytkownik zatrzymał się np. na światłach i automatycznie zastopuje stoper. Zegarek daje też możliwość porównania swojej aktywności z Wirtualnym Partnerem, co zwiększa mobilizację do wytężonych treningów i poprawy wyników użytkownika.

Korzystanie z portali społecznościowych to dziś część codziennej rutyny większości ludzi – zwłaszcza aktywnych fizycznie. inkWATCH TRIA poprzez zapis aktywności w najbardziej popularnym formacie GPX, umożliwia eksport danych przebytych treningów do portali społecznościowych, takich jak Endomondo, Runtastic i wielu innych.

Przeczytaj także:   Garmin Forerunner 920XT – multisportowy zegarek z GPS

inkWATCH TRIA RUN BIKE SWIM dostępny jest w cenie 699 zł.

(RED)


Najlepsze bajki i filmy dla dzieci w CDA Premium

CDA Premium to jedna z najpopularniejszych platform z filmami w Polsce. Rodzimy serwis VOD nie oddaje pola największym i poczyna sobie bez kompleksów, a w niektórych kategoriach filmów wydaje się być  bezkonkurencyjny. Tak jest na przykład z kinem familijnym. A że przez epidemię czeka nas długie siedzenie w domach (skumulowana przerwa świąteczno-noworoczna i ferie) , […]

Według ostatnich spekulacji Google może stracić więcej niż Huawei

Zaskakujące spekulacje Huawei mogą być koszmarem dla jednego z gigantów – Google. Drugi co do wielkości producent smartfonów na świecie ogłosił „walkę” z systemem Android. Do tej pory Google był dość ambiwalentny – Stany Zjednoczone ograniczyły dostęp Huawei do najlepszych chipsetów, sygnalizując gwałtowny spadek liczby ich urządzeń w kraju. To jednak może się wkrótce zmienić. […]

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Techcity na Facebooku