Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

09/04/2015

Przenośna klawiatura Logitech Keys-To-Go dla urządzeń mobilnych

Firma Logitech zaprezentowała nową klawiaturę Logitech Keys-To-Go dla mobilnych urządzeń z systemami Android i Windows. Logitech Keys-To-Go to cienka, przenośna klawiatura, która została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowania w dowolnym miejscu. Klawiatura jest także dostępna dla urządzeń wyposażonych w iOS.

Cienki i lekki design klawiatury sprawia, że ​​łatwo ją schować do torebki, torby plażowej lub nawet kieszeni kurtki. Logitech Keys-To-Go jest pokryta wodoodpornym wytrzymałym materiałem FabricSkin, który chroni ją przed zalaniem i brudem. Dzięki temu urządzenie znakomicie sprawdzi się w różnych sytuacjach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Mimo tego, że klawiatura jest niezwykle cienka, klawisze zostały rozmieszczone tak, by zapewnić najwyższy komfort pisania. Ponadto, aby zwiększyć wygodę i wydajność pracy, do klawiatury dodano klawisze z najważniejszymi skrótami dla systemów Android i Windows. Dodatkowo, by ułatwić korzystanie ze smartfona, Logitech-Keys-To-Go wyposażono w podstawkę, która utrzymuje telefon w pozycji pionowej.

Logitech Keys-To-Go jest kompatybilna z systemami Android 4.1 lub nowszymi oraz Windows 7 lub nowszymi. Nowe urządzenie będzie dostępne w Polsce na początku kwietnia 2015 roku. Sugerowana cena detaliczna wynosi 309 zł.

Przenośna klawiatura Logitech Keys-To-Go dla urządzeń mobilnych

(RED)

Przeczytaj także:   Tradedoubler przejmuje Adnologies

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Monitor AOC u3477Pqu – idealny do pracy i rozrywki

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Nowe tablety od Lenovo – YOGA Tab 2

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku