Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

02/06/2015

Honor 6+ z porządną baterią

Nowy smartfon marki Honor, 6+, z baterią o pojemności 3600 mAh wytrzymuje aż do 690 godzin w trybie czuwania. A z innowacyjną technologią Smart Power 2.5 może też pełnić funkcję powerbanku.

Każdy użytkownik smartfona wie, jak dużą rolę odgrywa w nim dobra bateria i krótki czas jej ładowania. Mając na rynku większy wybór telefonów i coraz bardziej zaawansowane technologie, warto pamiętać o sprawdzeniu, jak długo smartfon jest w stanie posłużyć nam na jednym ładowaniu. To cecha szczególnie przydatna zwłaszcza podczas weekendowych wyjazdów i w okresie wakacyjnym.

Nowy Honor 6+ to wydajny 8+1 rdzeniowy procesor Kirin925, podwójny obiektyw aparatu (każdy po 8 megapikseli) zapewniający rozdzielczość zdjęć do 13 megapikseli i 5.5 calowy wyświetlacz oraz funkcja Dual-SIM. Honor 6+ korzysta z wytrzymałej baterii o pojemności 3600mAh. Wysokowydajna bateria ma niewielką objętość 7.5 mm. Zastosowana w telefonie technologia Smart Power 2.5 pozwala na oszczędzenie 30% energii, umożliwiając standardowe użytkowanie przez 2 dni bez konieczności ładowania. W smartfonie zastosowano akumulator litowo-polimerowy o gęstości mocy aż do 595 Wh/L.

Honor 6+ potrafi też ładować inne urządzenia elektroniczne przy użyciu kabla OTG. Może on również pełnić funkcję awaryjnego powerbanku dzięki opcji reverse charging. Cena smartfona to 1779 zł.

Honor_6plus

(RED)

Przeczytaj także:   GIGABYTE powiększa rodzinę kart Super Overclock o GV-N460SO-1GI

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Szybki, łatwy w użyciu i energooszczędny skaner Epson Perfection V500 Office

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   SMS-y obchodzą urodziny. Sto lat!

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku