15/06/2015

Nowe funkcje aplikacji mobilnej PKO Banku Polskiego

Użytkownicy IKO mogą od dziś korzystać z kolejnych funkcji aplikacji: doładowań telefonu na kartę, podglądu szczegółów zleceń stałych, kart i kredytów, a także możliwości wysyłania próśb o przelew do innego użytkownika aplikacji.

IKO z aplikacji płatniczej staje się aplikacją bankowości mobilnej, która docelowo pozwoli klientom na pełną obsługę ich finansów i zakupów z poziomu telefonu komórkowego. Do wcześniejszych funkcji, czyli m.in. możliwości zakładania lokat mobilnych oraz wykonywania przelewów na numer telefonu i numer rachunku bankowego, dodajemy kolejne. Nieustannie pracujemy nad rozwojem IKO w zakresie nowych funkcji płatniczych i bankowości mobilnejpodkreśla Łukasz Kuc, dyrektor Biura Projektów Mobilnych i Internetowych.

Najbardziej oczekiwaną przez użytkowników IKO nowością jest możliwość doładowania telefonu na kartę (Plus, T-Mobile, Heyah, Play, NJU Mobile, Orange). Wystarczy wybrać ikonkę „Doładowania” w menu głównym. IKO pozwala również na realizację doładowań zdefiniowanych wcześniej w systemie internetowym w ramach iPKO i Inteligo. Kolejnymi nowymi funkcjami dostępnymi w IKO są możliwość podglądu szczegółów zleceń stałych, kredytów (także hipotecznych), kart debetowych i kredytowych, w tym spłata zadłużenia karty. Użytkownicy aplikacji pod ikonkami „Karty” oraz „Kredyty” mają dostęp do wszystkich szczegółów posiadanych produktów.

Od 15 czerwca można także wysyłać prośby o przelew do innego użytkownika IKO. Prośba o przelew to wygodna opcja przypominania innej osobie o zaległej należności lub sposób, w jaki można poprosić znajomych o szybki zastrzyk gotówki. Jeśli odbiorca prośby o przelew wyśle środki, powiadomienie o zrealizowanej transakcji pojawi się w aplikacji. Dodatkowo dostępna jest funkcja „Notyfikacje” – miejsce do którego wpadają powiadomienia o prośbach o przelew oraz przelewach na telefon.

Nowe funkcje aplikacji mobilnej PKO Banku Polskiego

Aby zacząć korzystać z nowej wersji IKO na telefonach z systemami Android, iOS, i Windows Phone, wystarczy jedynie zaktualizować aplikację w telefonie, pobierając jej nową wersję z odpowiedniego sklepu (Google Play, App Store lub Windows Phone Store).

(RED)

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...