Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

23/06/2015

Przetestuj aparat Sony A7. Zupełnie za darmo. Przez 3 dni

Decyzje zakupowe, dotyczące sprzętu fotograficznego, ze względu na duży wybór i wielość funkcji nowych aparatów często są trudne do podjęcia. Chwila w salonie z aparatem w ręce to stanowczo za mało, aby przeprowadzić niezbędne testy i w pełni zaznajomić się z jego funkcjami.

Sony przygotowała akcję, która ułatwi jej klientom podjęcie decyzji o zakupie aparatu fotograficznego. W wybranych salonach Sony Centre każdy może wypożyczyć aparat Sony A7 i przekonać się o jego nieprzeciętnych możliwościach w komfortowych warunkach. W skład oferowanego zestawu poza aparatem Sony A7 wchodzi również obiektyw SEL2470Z, filtr ochronny, torba oraz zapasowy akumulator. Wszystkie te akcesoria pozwolą w pełni doświadczyć potencjału, jaki tkwi w aparacie.

Aby wypożyczyć sprzęt, wystarczy przyjść do salonu z dowodem tożsamości, podpisać umowę oraz wpłacić zwrotną kaucję. Z aparatu będzie można korzystać przez 3 dni.

Przetestuj aparat Sony A7

Aparat A7 firmy Sony łączy potencjał pełnoklatkowej matrycy i wymiennej optyki z prawdziwie kompaktowymi wymiarami korpusu. Można nim wykonywać zdjęcia oraz nagrywać filmy, które wcześniej stanowiły domenę dużych aparatów najwyższej klasy. W żaden sposób nie ustępuje im jakością obrazu, wygodą użycia, funkcjonalnością czy sprawnością nastawiania ostrości. Aparat jest wyposażony w 24,3-megapikselowy, pełnoklatkowy przetwornik obrazu Exmor® CMOS, procesor obrazu Sony BIONZ X i zaawansowany system Fast Hybrid AF, który jest oparty na połączeniu szybkiej detekcji fazowej z dokładną detekcją kontrastu, dodatkowo wspomagany przez nowy algorytm przestrzennego wykrywania obiektów. W rezultacie należy do najszybszych systemów AF, jakie istnieją w aparatach pełnoklatkowych.

Salony Sony Centre, prowadzące Wypożyczalnię A7:
Gdańsk – Matarnia Park Handlowy
Katowice – Silesia City Center
Kraków – Bonarka City Center
Łódź – Manufaktura
Poznań – Stary Browar
Wrocław – Pasaż Grunwaldzki
Warszawa – Centrum Handlowe Wola Park

(RED)

Przeczytaj także:   Sony Tablet P zainspirował projektantów

Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje?

Wprawdzie Black Friday 2000 już za nami, ale przed nami Cyber Monday, a potem kolejne świąteczne „promocje”, a po nich zapewne „noworoczne wyprzedaże” itp., itd. „Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje?” potraktujcie więc uniwersalnie. Przeczytaj także:   Chmura najlepszym rozwiązaniem dla startupów

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19. Mamy kolejne restrykcje i obostrzenia związane z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. Przed nami święta i Nowy Rok. Tradycyjnie to okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   ipla lite dla użytkowników Mac OS i Linux

Techcity na Facebooku