Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

19/11/2015

Dostęp do GraphicStock przez 7 dni za darmo

GraphicStock to ponad 300 000 grafik, rysunków, zdjęć, ikonek, przycisków. Teraz przez 7 dni za darmo, wystarczy się zarejestrować.

Internetowe stocki czyli bazy gotowych obrazków, zdjęć i wszelkiej maści grafik są bardzo popularne od wielu lat. Korzystają z nich nie tylko profesjonaliści, ale często też amatorzy. Niestety większość stocków udostępnia swoje zasoby odpłatnie. Promocja GraphicStock i możliwość korzystania z ich zasobów przez 7 dni za darmo, to w takiej sytuacji tym większa okazja.

GraphicStock przez 7 dni za FREE

Pobrane pliki graficzne nie podlegają żadnym restrykcją czasowym, to znaczy, że po ustaniu promocji nadal można z nich korzystać za darmo.

Akcja GraphicStock ma jeden “haczyk” jeżeli można się tak wyrazić. Dzienny limit zdjęć i grafik do ściągnięcia wynosi 20 szt. Oznacza to, że w ciągu tych 7 dni możemy pobrać za darmo maksymalnie 140 obrazków.

Tak czy owak, jeżeli wyokrzystujecie grafikę do swojej pracy, warto skorzystać.

Więcej o GraphiStock znajdziecie na ich stronie:

www.graphistock.com

(A.K.)


Spam ma już 40 lat

Minęło już 40 lat, odkąd wysłany został pierwszy e-mail zawierający spam. Od tamtej pory cyberprzestępcy sporo się nauczyli, ale okazuje się, że pomimo upływu czasu wciąż korzystają ze starych, sprawdzonych narzędzi. Według badań firmy F-Secure spam to nadal najczęściej wykorzystywana metoda rozpowszechniania złośliwego oprogramowania, szkodliwych linków, kradzieży poufnych danych czy wyłudzeń z udziałem „nigeryjskiego księcia”. […]

Zmiany na rynku komunikatorów mobilnych

WhatsApp udostępnia swoje API. Tym samym pozwala firmom na dotarcie do 1,5 mld aktywnych użytkowników ze 180 krajów. Jakie szanse stwarza krok WhatsApp dla biznesu? Jak podaje Business Insider, cztery największe komunikatory w 2018 roku zgromadziły 4,1 mld osób. Użytkownicy w Stanach Zjednoczonych wykorzystują aplikacje do komunikacji przez około 10 min dziennie. Z roku na […]

Roman Sioda w Lenovo Data Center Group

Roman Sioda objął stanowisko Country Managera w Lenovo Global Technology Poland. Firma jest wiodącym producentem rozwiązań do centrów danych nowej generacji (ThinkSystem i ThinkAgile), które zapewniają pojemność i moc obliczeniową systemom dla zmieniającego się stale biznesu oraz dla nowych wyzwań stojących przed przedsiębiorstwami. Roman Sioda pokieruje polskim oddziałem Lenovo Data Center Group, który specjalizuje się […]

Techcity na Facebooku