Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

25/11/2015

Hit dla Macuserów – niesamowita paczka programów od Parallels

Zbliżający się Black Friday to tradycyjnie okazja do polowania na okazje. Właśnie nadarza się jedna z tych przez duże “O”, o ile jesteś posiadaczem komputera Apple. Parallels przygotował niesamowitą paczkę programów o wartości ponad 500 dolarów, którą można nabyć za 79,99 USD czyli ok. 320 złotych – to prawdziwych HIT dla Macuserów.

Parallels umożliwiających na komputerze z systemem OS X równoległą instalację innego systemu operacyjnego, np. Windows. Parallels pozwala na swobodne przełączanie między systemami, bez konieczności wylogowywania i wyłączania komputera. Zresztą Parallels specjalnie przedstawiać nie trzeba – to jedno z najlepszych i najpopularniejszych narzędzi w swojej klasie.

Paralles for Mac

Firma przygotowała dla użytkowników komputerów Apple niesamowitą ofertę. Kupując lub robiąc upgrade do najnowszej wersji Parallels Desktop na Maca za 79,99 USD czyli ok. 320 złotych, dostajemy paczkę programów za łączną wartość ponad 500 usd czyli nieco poniżej 2 tys. złotych. I to jakich programów! Zobaczcie sami:

Dodatkowe programy w Parallels Bundle:

1Password – chyba nie ma użytkownika Maca który o tym programie chociaż nie słyszał. Najlepsze narzędzie do zarządzania naszymi hasłami. Absolutnie.
Evernote Premium – roczna subskrypcja w najwyższej wersji najpopularniejszego cyfrowego pomocnika do przechowywania notatek, stron i informacji.
Camtasia – świetna aplikacja do nagrywania w postaci video i edytowania tego co dzieje się na naszym ekranie.
Pocket Premium – roczna subskrypcja aktualnie chyba najlepszej aplikacji typu read it later.
PDFpenPro 7 – kombajn do pracy z plikami PDF
Snagit – zaawansowany program do pracy ze zrzutami z ekranu
Parallels Acces – również w formie rocznej subskrypcji możliwość zadalnego dostępu do naszego komputera, zarządzania plikami oraz przechowywania ich w chmurze.

Paralles Bundle - Hit dla Macuserów

Wszelkiej maści “paczki” z oprogramowanie są coraz bardziej popularne. I bardzo dobrze, choć trzeba mieć świadomość, że często przy tej okazji usiłuje się nam wcisnąć programy, których normalnie raczej byśmy nie kupili. W przypadku propozycji przygotowanej przez Parallels jest inaczej – to nie są przypadkowe programy, przeciwnie, w większości to najlepsze rozwiązania w swoich kategoriach wagowych. Śmiało więc możemy powtórzyć, to prawdziwa gratka i hit dla Macuserów.

Jest jedno małe “ale” – promocja trwa TYLKO do 1 grudnia 2015. Musicie się więc pospieszyć. Paczka programów w promocyjnej cenie dostępna jest na stronie Parallels.

(A.K.)


Komentarze

  1. […] i tak od jakiegoś czasu działa The Black Friday mode. Wczoraj pisaliśmy o naprawdę świetnej ofercie od Parallels, a dziś kolejna paczka z programami dla użytkowników […]

Sześć milionów cyberataków na Polskę

Według danych firmy F-Secure średnio 700 razy na godzinę podejmowane są próby przeprowadzenia cyberataków na Polskę. Główne źródła zagrożeń w ostatnim roku to Stany Zjednoczone, Francja, Rosja oraz Chiny. 

 W ciągu ostatniego roku podjęto ponad 6 milionów prób cyberataków na Polskę. Najczęściej ich źródłem były Stany Zjednoczone, a na kolejnych miejscach znalazły się Francja, […]

Czy Apple Pay zdominuje rynek płatności mobilnych?

Apple Pay zadebiutowało w Polsce 19 czerwca. Zgodnie z doniesieniami części banków technologia szybko zyskała popularność i tysiące użytkowników. To jednak dopiero początek ekspansji rozwiązania od Apple. Według raportu Juniper Research, Apple Pay może w ciągu najbliższych dwóch lat zdominować sektor mobilnych płatności zbliżeniowych. Do tej pory nową formę płatności udostępniło swoim klientom 8 polskich […]

SMS-y w dół, MMS-y w górę

Urząd Komunikacji Elektronicznej opublikował coroczny „Raport o stanie rynku telekomunikacyjnego w Polsce w 2017 roku” z którego wynika, że na koniec minionego roku aktywnych było ponad 53 milionów kart SIM, czyli o 4% mniej niż w 2016 roku. To jedna z prawdopodobnych przyczyn spadku liczby SMS-ów wysłanych przez użytkowników polskich sieci. W 2017 roku Polacy […]

Techcity na Facebooku