Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

09/11/2015

Wynajem tabletu – to się opłaca!

Tablety od dawna nie służą tylko do konsumpcji mediów, przeglądania stron internetowych i rozrywki. To także, a może przede wszystkim, narzędzia do pracy. W wielu przypadkach zastępują z powodzeniem laptopy, a lista zastosowań biznesowych stale rośnie.

Spotkania biznesowe, szkolenia i pokazy

W takich sytuacjach tablety spisują się znakomicie. Lekkie, poręczne, wyposażone w niezbędne aplikacje, z długo działającą baterią… Zalety można wymieniać długo. Tablety można przygotować pod konkretne wymagania i dostosować do danej sytuacji, np. instalując na niej odpowiedni oprogramowanie, prezentacje itp.

Top Rental tablety

Badania marketingowe i sondaże

Można wyposażyć ankieterów w tradycyjne papierowe arkusze, a potem żmudnie wprowadzać dane do komputera… Można. Ale można też wręczyć ankieterom tablety z dedykowaną aplikacją-formularzem, dane przesyłać w trybie rzeczywistym do serwera, a wyniki analizować na bierząco, nie czekając aż ankieterzy wrócą z papierowymi arkuszami.

Promocje, standy i webkioski

Tablet to w istocie mocny komputer o dużych możliwościach w bardzo niewielkich rozmiarach. Można go zamknąć w estetycznej i zarazem bezpiecznej kasetce, umieszczonej na stojaku w niemal dowolnej formie i postawić w hotelowym korytarzu, w pasażu galerii handlowej, na stacji benzynowej, sklepie, w alejce targów itp., itd. Po co? Tak przygotowany tablet pełni funkcje samodzielnego webkiosku, totemu informacyjnego czy elementu systemu digital signage.

Top Rental standy

Kupić czy pożyczyć?

Rynek tabletów jest bardzo zróżnicowany. Mamy tablety od różnych producentów (Apple, Samsung, Lenovo, Huawei, LG i innych), z różnymi systemami operacyjnymi (iOS, Android, Windows) i o różnej wielkości. Co i kiedy wybrać zależy od indywidualnych zastosowań i potrzeb. Ale czy zawsze zakup jest lepszym rozwiązaniem?

W przypadku zastosowań indywidualnych i na prywatne potrzeby zdecydowanie to pierwsze, ale gdy mówimy o zastosowaniu w firmach, na potrzeby spotkań, szkoleń czy akcji promocyjnych, to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wynajem tabletu.

Dlaczego? Głównie ze względu na opłacalność i wygodę. Jeżeli organizujemy szkolenie, event lub akcje promocyjną gdzie będziemy potrzebować od kilku do kilkunastu a często i kilkudziesięciu tabletów, to koszt zakupu zaczyna stanowić bardzo duży problem. A jeżeli tablety będą wykorzystywane w miejscach publicznych i konieczne będzie zastosowanie specjalnych standów, stojaków i stelaży, to koszt ten rośnie jeszcze bardziej. A co zrobić potem z takim sprzętem? Gdzie i jak go przechowywać?

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wynajem tabletu. Top Rental wypożycza tablety w dowolnej ilości (od jednej sztuki do praktycznie nieograniczonej liczby), na dowolny okres (od jednego dnia wzwyż), w dowolne miejsce Polski i do większości krajów i miast Europu. Zapewniamy nienagannie działające urządzenia na czas i na miejsce oraz oferujemy szereg usług dodanych, takich jak branding tabletów, przygotowanie aplikacji dedykowanych, specjalne standy i stojaki, montaż i demontaż.

Odwiedź nasza stronę dedykowaną wynajmowi tabletów i dowiedz się więcej. Jeżeli masz wątpliwości, to skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy!

http://www.toprental.pl/oferta-tablety/

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze

  1. Adam Cegielski napisał(a):

    Szczerze mówiąc to czekam aż takie tabkioski http://tabkiosk.eu pojawią się w większej liczbie
    miejsc. Szczególnie w sklepach, gdzie można przejrzeć na nich w wygodny sposób
    aktualną ofertę itp.

Panorama Firm pomoże znaleźć strefę kibica

Już 19 czerwca Reprezentacja Polski rozpocznie rywalizację w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej meczem z Senegalem. Dla polskich kibiców będzie to doskonała okazja do spotkań i wspólnego wspierania biało-czerwonych. Z myślą o sympatykach futbolu lokalna wyszukiwarka Panorama Firm udostępniła wykaz miejsc, w których będzie można grupowo oglądać transmisje z meczów. Co istotne, właściciele lub zarządcy […]

65 miliardów dolarów na Big Data

SNS Telecom & IT, firma doradcza badająca globalne rynki, szacuje, że do końca 2018 roku inwestycje w Big Data wyniosą 65 miliardów dolarów. W raporcie “Big Data Market: 2018 – 2030 – Opportunities, Challenges, Strategies, Industry Verticals & Forecasts” opracowanym przez SNS Telecom & IT, stwierdza się, że mimo wyzwań związanych z ochroną prywatności i […]

Kim są użytkownicy social media w Polsce?

NapoleonCat – platforma do zarządzania komunikacją w social media – postanowiła przeanalizować udział procentowy osób korzystających z największych platform społecznościowych w Polsce. Pod lupę wzięto użytkowników Facebooka, Instagrama oraz Messengera. Kim są osoby korzystające z tych serwisów? Niekwestionowanym liderem wśród mediów społecznościowych w Polsce jest Facebook. Obecnie korzysta z niego 16,3 mln osób powyżej trzynastego […]

Techcity na Facebooku