Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

09/11/2015

Wynajem tabletu – to się opłaca!

Tablety od dawna nie służą tylko do konsumpcji mediów, przeglądania stron internetowych i rozrywki. To także, a może przede wszystkim, narzędzia do pracy. W wielu przypadkach zastępują z powodzeniem laptopy, a lista zastosowań biznesowych stale rośnie.

Spotkania biznesowe, szkolenia i pokazy

W takich sytuacjach tablety spisują się znakomicie. Lekkie, poręczne, wyposażone w niezbędne aplikacje, z długo działającą baterią… Zalety można wymieniać długo. Tablety można przygotować pod konkretne wymagania i dostosować do danej sytuacji, np. instalując na niej odpowiedni oprogramowanie, prezentacje itp.

Top Rental tablety

Badania marketingowe i sondaże

Można wyposażyć ankieterów w tradycyjne papierowe arkusze, a potem żmudnie wprowadzać dane do komputera… Można. Ale można też wręczyć ankieterom tablety z dedykowaną aplikacją-formularzem, dane przesyłać w trybie rzeczywistym do serwera, a wyniki analizować na bierząco, nie czekając aż ankieterzy wrócą z papierowymi arkuszami.

Promocje, standy i webkioski

Tablet to w istocie mocny komputer o dużych możliwościach w bardzo niewielkich rozmiarach. Można go zamknąć w estetycznej i zarazem bezpiecznej kasetce, umieszczonej na stojaku w niemal dowolnej formie i postawić w hotelowym korytarzu, w pasażu galerii handlowej, na stacji benzynowej, sklepie, w alejce targów itp., itd. Po co? Tak przygotowany tablet pełni funkcje samodzielnego webkiosku, totemu informacyjnego czy elementu systemu digital signage.

Top Rental standy

Kupić czy pożyczyć?

Rynek tabletów jest bardzo zróżnicowany. Mamy tablety od różnych producentów (Apple, Samsung, Lenovo, Huawei, LG i innych), z różnymi systemami operacyjnymi (iOS, Android, Windows) i o różnej wielkości. Co i kiedy wybrać zależy od indywidualnych zastosowań i potrzeb. Ale czy zawsze zakup jest lepszym rozwiązaniem?

W przypadku zastosowań indywidualnych i na prywatne potrzeby zdecydowanie to pierwsze, ale gdy mówimy o zastosowaniu w firmach, na potrzeby spotkań, szkoleń czy akcji promocyjnych, to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wynajem tabletu.

Dlaczego? Głównie ze względu na opłacalność i wygodę. Jeżeli organizujemy szkolenie, event lub akcje promocyjną gdzie będziemy potrzebować od kilku do kilkunastu a często i kilkudziesięciu tabletów, to koszt zakupu zaczyna stanowić bardzo duży problem. A jeżeli tablety będą wykorzystywane w miejscach publicznych i konieczne będzie zastosowanie specjalnych standów, stojaków i stelaży, to koszt ten rośnie jeszcze bardziej. A co zrobić potem z takim sprzętem? Gdzie i jak go przechowywać?

Przeczytaj także:   Sen o Warszawie... na Javie

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wynajem tabletu. Top Rental wypożycza tablety w dowolnej ilości (od jednej sztuki do praktycznie nieograniczonej liczby), na dowolny okres (od jednego dnia wzwyż), w dowolne miejsce Polski i do większości krajów i miast Europu. Zapewniamy nienagannie działające urządzenia na czas i na miejsce oraz oferujemy szereg usług dodanych, takich jak branding tabletów, przygotowanie aplikacji dedykowanych, specjalne standy i stojaki, montaż i demontaż.

Odwiedź nasza stronę dedykowaną wynajmowi tabletów i dowiedz się więcej. Jeżeli masz wątpliwości, to skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy!

http://www.toprental.pl/oferta-tablety/

 

Artykuł sponsorowany

W Polsce kobiety wciąż częściej upadają niż mężczyźni

Do końca czerwca 2020 r. opublikowano w Polsce 3996 upadłości konsumenckich. W samym tylko czerwcu było ich 1116. Rok wcześniej 595. Nagły wzrost upadłości spowodowany jest głównie zmianą prawa, która ułatwia obecnie upadanie. Tradycyjnie już częściej upadłość ogłaszają kobiety. I to jest zaskakujące. – mówią eksperci z firmy doradczej Lege Advisors. – Prawdziwy obraz sytuacji […]

Yanosik Pay, czyli jak nie płacić na bramkach

Pojawiło się nowe rozwiązanie, które ułatwi zmotoryzowanym przejechanie przez punkt poboru opłat bez zatrzymywania i sięgania do okienka. Rozwiązanie to – Yanosik Pay – znajduje się w aplikacji Yanosik, z której korzysta 1,5 mln kierowców miesięcznie. Kierowca, który jest zarejestrowany w systemie Autopay może przejechać przez specjalnie oznakowane bramki i automatycznie zapłacić za przejechany odcinek […]

Jaką telewizję wybrać do domu?

Telewizja już na dobre zagościła w naszych domach i trudno jest sobie wyobrazić bez niej życia. Jeszcze niedawno oferta kanałów nie zachwycała pod względem różnorodności, ale w obecnych czasach każdy użytkownik ma do wyboru kilkaset różnych stacji telewizyjnych, na których może oglądać swoje ulubione programy. W ten sposób wybór odpowiedniej oferty niejako definiuje w jaki […]

Techcity na Facebooku