Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

17/12/2015

Preply.com przetestuje płatności bitcoinami

Preply.com, czyli platforma internetowa, służąca do wyszukiwania korepetytorów przetestuje płatności bitcoinami. To kolejna usługa na polskim rynku, która oferować będzie takie rozwiązanie swoim użytkownikom.

Bitcoin to wirtualna waluta, która posiada wielu zwolenników. Wszelkie transakcje przeprowadzane za jej pośrednictwem są anonimowe i wymagają minimalnych prowizji, a system uznawany jest za bardzo bezpieczny. W Polsce możemy w ten sposób zapłacić m.in. w wybranych sklepach internetowych i lokalach gastronomicznych, ale też w niektórych placówkach medycznych. Teraz do tego grona dołączy również serwis Preply.com.

Tworząc Preply, chcieliśmy w jak najlepszy sposób wykorzystywać dobrodziejstwa internetu. Dlatego też zależało nam między innymi na umożliwieniu naszym użytkownikom brania udziału w zajęciach przez Skype.mówi Kirill Bigai, współzałożyciel i CEO platformy Preply.com. Decyzja o testach płatności bitcoinami jest więc naturalnym krokiem. To kolejna szansa na to, żeby wynieść nasz biznes na zupełnie nowy poziom, z czego skorzystają wszyscy użytkownicy.

Preply to platforma internetowa, służąca do wyszukiwania korepetytorów na całym świecie, prowadzących indywidualne kursy językowe w domu lub online za pośrednictwem komunikatora Skype. Serwis powstał w 2013 roku w Kijowie. W tej chwili obszar jego działania stanowią głównie Rosja, Ukraina, Kazachstan, Białoruś oraz Polska. Z platformy korzysta już ponad 40 tysięcy uczniów i 15 tysięcy korepetytorów, pochodzących z całego świata.

Preply.com przetestuje płatności bitcoinami

(RED)

Przeczytaj także:   Cyfrowa ramka zamiast breloka

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19, kolejnych restrykcji i obostrzeń związanych z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. A przed nami święta i Nowy Rok, tradycyjnie okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   Kamera Phantom […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   ASUS Republic of Gamers prezentuje monitor dla graczy Swift PG278Q

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Philips LCD Cinema 21:9 – jak w kinie

Techcity na Facebooku