Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/01/2016

Kingston DataTraveler 2000 – pendrive z klawiaturą

Najnowszy pendrive firmy Kingston, DataTraveler 2000, oprócz podstawowych funkcji oferuje szyfrowanie sprzętowe danych oraz zapewnia ochronę kodem PIN. Użytkownik może wpisać PIN za pomocą klawiatury alfanumerycznej. Urządzenie pojawi się w sprzedaży w pierwszym kwartale tego roku.

Dzięki wykorzystaniu klawiatury alfanumerycznej, użytkownik ma możliwość zablokowania dostępu do nośnika za pomocą kombinacji różnych liter oraz cyfr. Aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo, producent zdecydował się na dodanie funkcji auto-lock, która blokuje i formatuje pendrive po 10 nieudanych próbach uzyskania dostępu do danych. Wysokiej jakości materiały wykorzystane do produkcji DataTraveler 2000 chronią pamięć przed wodą, kurzem czy innymi zanieczyszczeniami.

Pendrive DataTraveler 2000 będzie dostępny w trzech wersjach pojemnościowych do wyboru: 16GB, 32GB oraz 64GB. Urządzenie będzie objęte trzyletnią gwarancją oraz dożywotnim wsparciem technicznych producenta.

Kingston DataTraveler 2000

(RED)

Przeczytaj także:   Odcinkowe pomiary prędkości - jak obronić się przed mandatem

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19, kolejnych restrykcji i obostrzeń związanych z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. A przed nami święta i Nowy Rok, tradycyjnie okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   Kolejny, polski […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Odcinkowe pomiary prędkości – jak obronić się przed mandatem

Techcity na Facebooku