Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

20/01/2016

Opaska Mi Band 1S – ładna i konkretna

Opaska Mi Band 1S zmierzy puls i przebyty dystans, a nawet zadba o zdrowy sen. To rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie profesjonalny trening i chce stale monitorować swoją aktywność fizyczną.

Opaskę wystarczy założyć na rękę. Po chwili zaczyna zbierać wszystkie informacje na temat naszej aktywności fizycznej. Mi Band 1S ma wbudowany pulsometr i krokomierz, które umożliwiają na przykład wyliczenie przebytego dystansu i spalonych kalorii. Dodatkowo jest wyposażona w funkcję monitorowania snu oraz w inteligentny budzik. Pomiar tętna jest niezwykle ważny w treningu cardio, ale także podczas każdego innego treningu. Zapewnia też optymalizowanie wysiłku w czasie biegania.

Przy pomocy Mi Band 1S można się też dowiedzieć, czy nasz sen jest zdrowy i czy faza REM – to podczas niej śnimy – trwa wystarczająco długo, byśmy czuli się wyspani i wypoczęci. Opaska przekazuje dane do telefonu, tabletu lub innego urządzenia korzystającego z technologii Bluetooth. Urządzenie doskonale współpracuje z dedykowaną aplikacją MiFIT, która pozwala na pełny monitoring aktywności fizycznej w ciągu dnia. Urządzenie przy pomocy wibracji może informować nas, że ktoś dzwoni lub dostaliśmy wiadomość.

Mi Band 1S jest odporna na wodę, pył i wstrząsy. Ma certyfikat wytrzymałości IP67. Pełne naładowanie wystarcza na ok. 30 dni działania opaski. Cena urządzenia to 139 złotych.

Mi Band 1S opaska

(RED)

Przeczytaj także:   Nawigacja MODECOM FreeWAY SX2 z certyfikatem Auto Mapy

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Just Mobile do iPhone’a, iPoda i Maca

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Centrum rozrywki nowej generacji: odtwarzacz QNAP NMP-1000P

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku