Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

24/02/2016

Facebook wprowadził “Reakcje”

Po wielu miesiącach testów na użytkownikach, Facebook wprowadził dziś na całym świecie ikony “Reactions”. Jest to rozwinięcie przycisku “Lubię to”.

Ma to pomóc wyrazić dodatkowe uczucia związane z postami. Nie chcesz „lajkować”, ani komentować, daj “Reakcję”. To oznacza, że nie zobaczymy przycisku “Nie lubię”, o który upominali się niektórzy użytkownicy FB. Wejdźcie na nasz profil na Facebooku i zostawcie jakąś reakcję. Tak w ramach testów :-)

Facebook wprowadził "Reakcje"

Ikony “Reakcji”

(RED)

Przeczytaj także:   Najszybszy na świecie Internet jest .... w Polsce

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19. Mamy kolejne restrykcje i obostrzenia związane z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. Przed nami święta i Nowy Rok. Tradycyjnie to okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   […]

Techcity na Facebooku