Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

28/02/2016

Najnowszy, 4-calowy iPhone już 21 marca?

Według ostatnich przecieków nowy iPhone 5SE zostanie zaprezentowany 21 marca. Najnowsza słuchawka Apple będzie miała 4-calowy ekran i będzie bardziej przypominała model 5S niż najnowsze telefony z cyfrą 6.

Jak donosi serwis Mashable najnowszy iPhone 5SE ma mieć nieco zaokrąglone brzegi (podobnie jak model 6S), ale design zbliżony będzie raczej do 5S. 4-calowy 5SE ma być wyposażony w znany z najnowszego iPhone’a procesor A9 oraz Touch ID.

Sporo spekuluje się też na temat ceny 5SE. Budżetowy iPhone mógłby być hitem, ale czy można na to liczyć? Jak mawiając sceptycy “albo iPhone, albo tani” i trudno się z tym nie zgodzić.

apple-iphone-5SE

Czy nowy iPhone 5SE będzie wyglądał właśnie tak? źródło: Mashable.com.

Mashable donosi też, że razem z 4-calowym iPhonem zostanie zaprezentowany iPad Pro z 9,7 calowym ekranem. Jak zwykle w przypadku koncernu Apple nic nie jest pewne do końca. Ale 21 marca już wkrótce.

A.B.

Przeczytaj także:   Samsung Galaxy A50 - nowa seria smartfonów

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   LG G5SE wchodzi na polski rynek. Będzie sukces?

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Dla ceniących dobrą jakość i elegancję

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku