Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

21/03/2016

Świat zobaczył iPhone’a SE…

Tak będzie wyglądał nowy, 4-calowy iPhone SE. Fizycznie przypomina iPhone’a 5s, ale moc wzięta z iPhone’a 6s. No i ten aparat 12 megapilkseli. Co Apple włożyło do środka nowego iPhone’a?

Ekran: 4 cale, 640x 1136 px, Aparat: 12 MPX, RAM: 2 GB (aktualizacja z dn. 23.03), Bateria: 1642 mAh, Chipset: Apple A9, CPU: Dual-core 1.84 GHz Twister, Wymiary: 123.8 x 58.6 x 7.6 mm, Waga: 113 g, OS: iOS 9.3, Pamięć masowa: 16 i 64 GB, Wideo: 2160p@30fps, Inne: WLAN, GPS, NFC (tylko Apple Pay), USB.

Pierwsze doniesienia mówią, że iPhone SE będzie w Polsce kosztował ponad 2000 zł. Dotyczy to też najtańszej wersji. Czekamy na iPhone 12.

4-calowy iPhone SE

4-calowy iPhone SE

4-calowy iPhone SE

(RED)

Przeczytaj także:   BenQ E1260 – pierwszy aparat BenQ z technologią HDR

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku