Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/04/2016

Day One 2 na iOS za darmo

O aplikacji Day One pisaliśmy już dwa razy, a ostatnio przy okazji wydania nowej wersji Day One 2. Jedyna wada tej aplikacji to cena – na iOS regularna wynosi 9,99 euro. Ale teraz jest dostępna ZA DARMO i nie jest to wcale prima aprilisowy żart.

Apple w ramach promocji swojej aplikacji Apple Store rozdaje czasami kody do innych aplikacji. Tym razem można za darmo pobrać aplikację Day One 2, która jak pisaliśmy wcześniej, normalnie kosztuje prawie 10 euro. Jest mały szkopuł – promocja jest niedostępna w Polsce… ale prosto można temu zaradzić.

Pierwszą rzeczą jaką musicie zrobić to ściągnąć aplikację Apple Store. Potem w zakładce account wybieracie kraj i zmieniacie go na Stany Zjednoczone. Aplikacja Day One pojawi się na głównym ekranie Apple Store z informacją, że jest za free. Wtedy wystarczy już tylko pobrać Day One 2 :)

Day One 2 na iOS za darmo

Oczywiście ustawienie kraju w Apple Store możecie z powrotem zmienić na Polskę. Nie ma to już wpływu na pobrane wcześniej aplikacje.

Informacje o tym znaleźliśmy w tekście Maćka Nowakowskiego na imagazine.pl.

(A.B.)

Przeczytaj także:   Cukrzyca pod kontrolą aplikacji

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje?

Wprawdzie Black Friday 2000 już za nami, ale przed nami Cyber Monday, a potem kolejne świąteczne „promocje”, a po nich zapewne „noworoczne wyprzedaże” itp., itd. „Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje?” potraktujcie więc uniwersalnie. Przeczytaj także:   Tania trójwymiarowa kamera Hammacher Schlemmer

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19. Mamy kolejne restrykcje i obostrzenia związane z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. Przed nami święta i Nowy Rok. Tradycyjnie to okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   […]

Techcity na Facebooku