Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

12/09/2016

Początek przygody z filmowaniem

Przez długi czas kamery sportowe uznawane były za drogi sprzęt wykorzystywany przez profesjonalnych sportowców do kręcenia ekstremalnych wyczynów i sportowych osiągnięć. Od jakiegoś czasu na rynku zaczęły pojawiać się również tańsze odpowiedniki, takie jak np. model SC-200 od marki Forever, które przypadły do gustu zarówno amatorom sportów, jak i osobom lubiącym aktywnie spędzać czas i uwieczniać interesujące chwile.

Idealna na start – kamera SC-200
Decydując się na zakup modelu SC-200 za ok. 250 zł, zyskujemy praktyczny sprzęt, dzięki któremu możemy w wygodny sposób nagrywać filmy Full HD i robić zdjęcia. Szeroki kąt widzenia kamery 170° pozwala na uzyskanie ciekawych kadrów oraz uchwycenie szerszej perspektywy. Cechą charakterystyczną kamery SC-200 jest jej niewielki rozmiar, przez co można ją zawsze mieć przy sobie – nie będzie zajmować dużo miejsca w torebce czy plecaku.

Kamera Forever SC-200

SC-200 posiada dużo możliwości ustawień, ale obsługa kamery nie sprawi trudności nawet początkującym użytkownikom – sprzęt jest intuicyjny i każdy może dopasować parametry nagrywania czy robienia zdjęć do swoich potrzeb. Na korzyść kamery przemawia też jej solidna obudowa. Dzięki niej zyskujemy pewność, że urządzenie możemy wykorzystywać w różnych warunkach i sytuacjach życia codziennego.

Kamera Forever SC-200

Ciekawe akcesoria i zastosowanie
W zestawie z kamerą znajdziemy np. wodoszczelną obudowę, która pozwala kręcić filmy na basenie albo nad morzem. Sprzęt możemy wykorzystywać na głębokości do 30 metrów. Osłona skonstruowana jest tak, że nawet pod wodą można zmieniać ustawienia kamery. Korzystając z niej, chronimy kamerę przed uszkodzeniami zewnętrznymi i zyskujemy pewność, że kamera nie zostanie zalana podczas deszczu.

Bardzo przydatnym akcesorium jest też klips z plastikowym uchwytem, który umożliwia przyczepienie kamery do paska spodni albo plecaka. Dzięki niemu nie musimy trzymać kamery i mamy obie ręce wolne. Kupując model SC-200, dostajemy również mocowanie na kierownicę rowerową oraz mocowanie na kask. Taki szeroki zestaw dodatków pozwoli nam w pełni wykorzystać możliwości sprzętu oraz nagrywać filmy zarówno podczas codziennych aktywności, jak i podczas uprawiania sportu. Warto dodać też, że z SC-200 możemy korzystać przez 2 godziny bez konieczności ładowania!

Przeczytaj także:   Wynajem tabletu - to się opłaca!

Kamera Forever SC-200

Dlaczego warto zacząć przygodę z SC-200?
Kamera sportowa SC-200 to sprzęt, który przede wszystkim pozwala odkryć frajdę z wideofilmowania. Ze względu na atrakcyjne parametry, ciekawe opcje ustawienia aparatu oraz sporą gamę akcesoriów i dodatków, sprzęt można polecić wszystkim, którzy chcą uwieczniać swoje sportowe wyczyny, wycieczki czy imprezy.

Artykuł sponsorowany


W Polsce kobiety wciąż częściej upadają niż mężczyźni

Do końca czerwca 2020 r. opublikowano w Polsce 3996 upadłości konsumenckich. W samym tylko czerwcu było ich 1116. Rok wcześniej 595. Nagły wzrost upadłości spowodowany jest głównie zmianą prawa, która ułatwia obecnie upadanie. Tradycyjnie już częściej upadłość ogłaszają kobiety. I to jest zaskakujące. – mówią eksperci z firmy doradczej Lege Advisors. – Prawdziwy obraz sytuacji […]

Yanosik Pay, czyli jak nie płacić na bramkach

Pojawiło się nowe rozwiązanie, które ułatwi zmotoryzowanym przejechanie przez punkt poboru opłat bez zatrzymywania i sięgania do okienka. Rozwiązanie to – Yanosik Pay – znajduje się w aplikacji Yanosik, z której korzysta 1,5 mln kierowców miesięcznie. Kierowca, który jest zarejestrowany w systemie Autopay może przejechać przez specjalnie oznakowane bramki i automatycznie zapłacić za przejechany odcinek […]

Jaką telewizję wybrać do domu?

Telewizja już na dobre zagościła w naszych domach i trudno jest sobie wyobrazić bez niej życia. Jeszcze niedawno oferta kanałów nie zachwycała pod względem różnorodności, ale w obecnych czasach każdy użytkownik ma do wyboru kilkaset różnych stacji telewizyjnych, na których może oglądać swoje ulubione programy. W ten sposób wybór odpowiedniej oferty niejako definiuje w jaki […]

Techcity na Facebooku