12/09/2016

Początek przygody z filmowaniem

Przez długi czas kamery sportowe uznawane były za drogi sprzęt wykorzystywany przez profesjonalnych sportowców do kręcenia ekstremalnych wyczynów i sportowych osiągnięć. Od jakiegoś czasu na rynku zaczęły pojawiać się również tańsze odpowiedniki, takie jak np. model SC-200 od marki Forever, które przypadły do gustu zarówno amatorom sportów, jak i osobom lubiącym aktywnie spędzać czas i uwieczniać interesujące chwile.

Idealna na start – kamera SC-200
Decydując się na zakup modelu SC-200 za ok. 250 zł, zyskujemy praktyczny sprzęt, dzięki któremu możemy w wygodny sposób nagrywać filmy Full HD i robić zdjęcia. Szeroki kąt widzenia kamery 170° pozwala na uzyskanie ciekawych kadrów oraz uchwycenie szerszej perspektywy. Cechą charakterystyczną kamery SC-200 jest jej niewielki rozmiar, przez co można ją zawsze mieć przy sobie – nie będzie zajmować dużo miejsca w torebce czy plecaku.

Kamera Forever SC-200

SC-200 posiada dużo możliwości ustawień, ale obsługa kamery nie sprawi trudności nawet początkującym użytkownikom – sprzęt jest intuicyjny i każdy może dopasować parametry nagrywania czy robienia zdjęć do swoich potrzeb. Na korzyść kamery przemawia też jej solidna obudowa. Dzięki niej zyskujemy pewność, że urządzenie możemy wykorzystywać w różnych warunkach i sytuacjach życia codziennego.

Kamera Forever SC-200

Ciekawe akcesoria i zastosowanie
W zestawie z kamerą znajdziemy np. wodoszczelną obudowę, która pozwala kręcić filmy na basenie albo nad morzem. Sprzęt możemy wykorzystywać na głębokości do 30 metrów. Osłona skonstruowana jest tak, że nawet pod wodą można zmieniać ustawienia kamery. Korzystając z niej, chronimy kamerę przed uszkodzeniami zewnętrznymi i zyskujemy pewność, że kamera nie zostanie zalana podczas deszczu.

Bardzo przydatnym akcesorium jest też klips z plastikowym uchwytem, który umożliwia przyczepienie kamery do paska spodni albo plecaka. Dzięki niemu nie musimy trzymać kamery i mamy obie ręce wolne. Kupując model SC-200, dostajemy również mocowanie na kierownicę rowerową oraz mocowanie na kask. Taki szeroki zestaw dodatków pozwoli nam w pełni wykorzystać możliwości sprzętu oraz nagrywać filmy zarówno podczas codziennych aktywności, jak i podczas uprawiania sportu. Warto dodać też, że z SC-200 możemy korzystać przez 2 godziny bez konieczności ładowania!

Kamera Forever SC-200

Dlaczego warto zacząć przygodę z SC-200?
Kamera sportowa SC-200 to sprzęt, który przede wszystkim pozwala odkryć frajdę z wideofilmowania. Ze względu na atrakcyjne parametry, ciekawe opcje ustawienia aparatu oraz sporą gamę akcesoriów i dodatków, sprzęt można polecić wszystkim, którzy chcą uwieczniać swoje sportowe wyczyny, wycieczki czy imprezy.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij ten artykuł...

Rosyjskie filmy w CDA Premium warte polecenia

CDA Premium przygotowało zestawienie czerwcowych nowości filmowych, których wspólnym mianownikiem jest kraj produkcji: Rosja. Trzeba przyznać, że rosyjska kinematografia to nie tylko stare klasyki, ale też prężnie działający współcześnie przemysł filmowy, z którego chętnie korzystają platformy VOD na całym świecie. Na co zwrócić uwagę w propozycji CDA Premium? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Wirtualna rzeczywistość wciąż czeka na swój wielki przełom

Choć coraz częściej wykorzystywana w domach oraz przedsiębiorstwach, wirtualna rzeczywistość nadal pozostaje na uboczu. Ostatnie miesiące pokazały jednak, że nowe technologie to przyszłość wielu branż, a VR może być jednym z ciekawszych rozwiązań. Najlepsze zestawy oparte o headsety i rękawiczki pozwalają na pełną interakcję z trójwymiarowym otoczeniem, a to można wykorzystać na niezliczoną ilość sposobów. […]

Udostępnij ten artykuł...

SIM swapping – zagrożenie dla konta bankowego

SIM swapping, czyli przejęcie karty SIM i oszustwa z tym związane, to przestępstwa, o których często słyszymy, lecz uważamy, że nas nie dotyczą. – To realne i zyskujące na sile zagrożenie. Każdy, kto udostępnia dane w mediach społecznościowych, może być narażony na takie ataki. – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. SIM swapping – jakie mogą […]

Udostępnij ten artykuł...