14/12/2016

Huawei MediaPad M3 już w Polsce

Tablet Huawei MediaPad M3, zaprezentowany po raz pierwszy podczas targów IFA 2016, jest już dostępny w Polsce. Urządzenie wyróżnia się jakością dźwięku oraz zaawansowanymi funkcjami odtwarzania multimediów.

Jakość dźwięku w Huawei MediaPad M3 to efekt współpracy ze znanymi na całym świecie inżynierami akustyki z firmy Harman Kardon. Dzięki autorskiej technologii Huawei SWS 3.0. użytkownicy tabletu mogą niemal zanurzyć się w krystalicznie czystym dźwięku stereo. Producent nie zapomniał również o wszystkich tych, którzy podczas słuchania muzyki i oglądania filmów korzystają ze słuchawek. W zestawie z tabletem oferuje dedykowane Huawei MediaPad M3 słuchawki, opracowane wspólnie z firmą AKG.

Tablet Huawei MediaPad M3

Technologia wyświetlania ClariVu3.0 Huawei zapewnia większą jasność i ostrość obrazu, a także filtruje szkodliwe dla oczu światło niebieskie. Nie bez znaczenia przy korzystaniu z multimediów jest rozdzielczość ekranu oraz stosunek rozmiarów ekranu do wielkości urządzenia – w przypadku Huawei MediaPad M3 wynosi on 82 proc. – przy rozdzielczości 2560×1600. Najlepszy w swojej klasie 8,4-calowy wyświetlacz pozwala oglądać obrazy w żywych, dynamicznych i niezwykle realnych barwach.

Tablet Huwei MediaPad M3 przyciąga wzrok swoim minimalistycznym, niemal ascetycznym wyglądem. Jego industrialny design w połączeniu z ogromną mocą wydobywającego się z niego dźwięku potęguje wrażenia podczas odtwarzania muzyki, filmów, czy ulubionych seriali. Dzięki lekkiej, wykonanej z aluminium lotniczego obudowie urządzenie waży jedynie 310 gram. Doskonale sprawdzi się w długiej podróży.

Tablet Huawei MediaPad M3

Huawei wyposażył model MediaPad M3 w niezwykle wydajny procesor Kirin 950. Urządzenie płynnie odtwarza nawet najbardziej wymagające filmy HD, czy gry 3D. Dzięki baterii o pojemności 5100 mAh, możemy do 11 godzin oglądać wideo FHD, do 6 godzin grać w produkcje 3D albo słuchać muzyki do 45 godzin. Nad bezpieczeństwem danych czuwa superszybki czytnik linii papilarnych.

Huawei MediaPad M3 jest dostępny w Polsce w dwóch wersjach: srebrnej (4G RAM +32G ROM) w cenie 1 699 PLN i złotej (4G RAM +64G ROM) w cenie 1 899 PLN.

(RED)

Udostępnij ten artykuł...

Rosyjskie filmy w CDA Premium warte polecenia

CDA Premium przygotowało zestawienie czerwcowych nowości filmowych, których wspólnym mianownikiem jest kraj produkcji: Rosja. Trzeba przyznać, że rosyjska kinematografia to nie tylko stare klasyki, ale też prężnie działający współcześnie przemysł filmowy, z którego chętnie korzystają platformy VOD na całym świecie. Na co zwrócić uwagę w propozycji CDA Premium? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Wirtualna rzeczywistość wciąż czeka na swój wielki przełom

Choć coraz częściej wykorzystywana w domach oraz przedsiębiorstwach, wirtualna rzeczywistość nadal pozostaje na uboczu. Ostatnie miesiące pokazały jednak, że nowe technologie to przyszłość wielu branż, a VR może być jednym z ciekawszych rozwiązań. Najlepsze zestawy oparte o headsety i rękawiczki pozwalają na pełną interakcję z trójwymiarowym otoczeniem, a to można wykorzystać na niezliczoną ilość sposobów. […]

Udostępnij ten artykuł...

SIM swapping – zagrożenie dla konta bankowego

SIM swapping, czyli przejęcie karty SIM i oszustwa z tym związane, to przestępstwa, o których często słyszymy, lecz uważamy, że nas nie dotyczą. – To realne i zyskujące na sile zagrożenie. Każdy, kto udostępnia dane w mediach społecznościowych, może być narażony na takie ataki. – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. SIM swapping – jakie mogą […]

Udostępnij ten artykuł...