13/03/2017

GOCLEVER City Rider 5 – elektryczna hulajnoga

Pojazd został wyposażony w silnik zamontowany w kole, światła LED, elektryczne hamulce oraz pojemne akumulatory LG (wystarczające na przejechanie nawet 25 km). Wszystko to powoduje, że nawet niedoświadczony „kierowca” będzie mógł czuć się bezpiecznie, komfortowo i podróżować na znaczne odległości.

City Rider 5 to hulajnoga klasycznej konstrukcji, wyposażona w silnik typu Inside Roll umieszczony bezpośrednio w przednim kole. Rozwiązanie to znacznie ogranicza liczbę części i eliminuje mechanizmy przeniesienia napędu. W praktyce oznacza to dużo większą bezawaryjność oraz znacząco wydajniejsze wykorzystanie generowanej mocy. Nowością jest innowacyjna budowa tylnego koła, które wyposażono w podwójny rdzeń – wewnętrzny hydroaluminiowy absorbuje nierówności lepiej niż inne koła, podczas gdy twarda zewnętrzna powłoka jest bardziej trwała i wytrzymała niż zwykła guma. Dodatkowo hulajnogę wyposażono w sprężynowy amortyzator, tłumiący drgania przedniego koła. Bateria została ukryta w karbonowej obudowie drążka kierownicy, co pozwoliło na odciążenie platformy jezdnej i jednocześnie zminimalizowało możliwość uszkodzenia baterii.

GOCLEVER City Rider 5

Hulajnoga posiada antypoślizgowy podest. Wszystkie parametry jazdy i urządzenia możemy sprawdzić z pomocą pokładowego komputera z dużym i czytelnym wyświetlaczem, który pokazuje stan naładowania baterii, prędkość, przebyty dystans oraz aktualny tryb prędkości. Urządzenie może poruszać się w trybie spacerowym rozwijając prędkość do ok. 8 km/h, w trybie miejskim z szybkością do ok. 15 km/h oraz w trybie wyścigowym z maksymalną szybkością do 25 km/h. Rozwiązanie to pozwala np. rodzicom kontrolować poczynania młodych kierowców, ale także dostosować prędkość do terenu i warunków, w których się poruszamy.

Regulacja prędkości oraz siły hamowania odbywa się przy pomocy manetek znajdujących się na kierownicy. Dodatkowy hamulec mechaniczny został umieszczony w błotniku tylnego koła. Elektryczny hamulec przedni oraz mechaniczny tylny znacznie poprawiają bezpieczeństwo jazdy oraz zwrotność pojazdu. Hulajnoga Goclever City Rider 5 została wyposażona w oświetlenie LED pozwalające także na jazdę po zmroku. Pojazd można bardzo łatwo złożyć i zabrać ze sobą do pracy bądź szkoły. Z kolei składana nóżka ułatwi postawienie (postój) hulajnogi.

GOCLEVER City Rider 5

Do dyspozycji użytkowników są dwa modele hulajnóg City Rider 5 – Black (1799 zł) i Carbon (1999 zł). Różnią się one wagą, wielkością kół i pojemnością baterii, a przez to maksymalną prędkością i zasięgiem, a także kątem nachylenia wzniesień, na które wjedzie hulajnoga.

(RED)

Udostępnij ten artykuł...

WitcherCon: zrobią go CD PROJEKT RED i Netflix

CD PROJEKT RED i Netflix ogłosiły dziś datę i pierwsze informacje na temat WitcherCon – wirtualnego święta fanów serii Wiedźmin na całym świecie! Zapowiedź WitcherConu pojawiła się w konwersacji na Twitterze pomiędzy Netflix a CD PROJEKT RED. Firmy łączą siły, aby zaprezentować pierwsze w historii wieloformatowe wydarzenie poświęcone uniwersum Wiedźmina. WitcherCon, który odbędzie się w […]

Udostępnij ten artykuł...

Allegro stawia ekologiczne automaty paczkowe

Allegro rozpoczęło budowę sieci automatów paczkowych zasilanych zieloną energią. W Poznaniu i Warszawie właśnie stanęły cztery pierwsze urządzenia, do końca tego roku będzie ich 1500. Allegro ekologiczne automaty paczkowe Uruchomienie dostaw do zielonej sieci planowane jest jesienią, gdy zostanie ustawiona odpowiednia liczba automatów paczkowych. Automaty paczkowe Allegro zostały zaprojektowane tak, by dzięki ekologicznym rozwiązaniom, atrakcyjnemu […]

Udostępnij ten artykuł...

Opera GX Mobile – pierwsza na świecie mobilna przeglądarka dla graczy

Opera ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek Opery GX Mobile – pierwszej na świecie przeglądarki na urządzenia mobilne zaprojektowanej specjalnie dla graczy. Mobilna edycja Opery GX jest odpowiedzią na ogromny sukces desktopowej wersji pierwszej na świecie przeglądarki dla gamerów, Opery GX, której liczba użytkowników wzrosła o 190 procent rok do roku. Mobilna i desktopowa Opera GX […]

Udostępnij ten artykuł...