12/04/2017

DIRROR – pierwsze na świecie cyfrowe lustro

DIRROR to pierwsze rozwiązanie na świecie łączące w sobie funkcjonalność lustra oraz dotykowego wyświetlacza FULL HD wraz z systemem operacyjnym Windows.

Lustro podłączone do WIFI posiada dostęp do ponad 160 tysięcy aplikacji w sklepie Microsoft, dzięki czemu sprosta ono potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników. DIRROR ułatwi nam planowanie, a dzięki przejrzystym mapom w 3D w łatwy sposób wybierzemy najszybszą drogę dojazdu w wybrane miejsce. W wolnym czasie posłuchamy swojej ulubionej muzyki lub powspominamy swoje wakacje wyświetlając zdjęcia na jasnej, ostrej, nasyconej kolorami matrycy.

DIRROR - pierwsze na świecie cyfrowe lustro

Co więcej, DIRROR pomoże zadbać nam również o naszą formę — lustro będzie świetnym kompanem i motywatorem w codziennych ćwiczeniach. W ramach zasłużonego relaksu DIRROR może nas również przenieść w świat zakupów online — dzięki 27-calowemu, dotykowemu wyświetlaczowi Full HD można m.in. lepiej dostrzec szczegóły produktów i je porównać. Urządzenie kompatybilne jest również z systemami typu smart home, np. z oświetleniem Philips, dzięki czemu możemy zarządzać domem w sposób łatwy i przyjemny.

DIRROR - pierwsze na świecie cyfrowe lustro

DIRROR to nie tylko świetne rozwiązanie dla domu to również sprzęt, który idealnie nadaje się do rozwiązań biznesowych. Dzięki dotykowemu wyświetlaczowi FULL HD o wielkości 27 cali mamy możliwość wyświetlania pełnej strony WWW bez potrzeby przewijania jej, dzięki czemu przeglądanie Internetu staje się jeszcze bardziej przyjemne, a produkty prezentowane na stronie wyglądają jeszcze bardziej atrakcyjnie. Lustro pozwala pokazywać produkty w rzeczywistym rozmiarze.

DIRROR - pierwsze na świecie cyfrowe lustro

DIRROR znajdzie zastosowanie m.in. w hotelu, biurze, restauracji, czy siłowni. Dzięki urządzeniu goście hotelowi mogą w łatwy sposób przejrzeć Internet czy zaplanować zwiedzanie miasta. W restauracji goście nie tylko mogą zapoznać się z menu i zamówić posiłek, ale również dobrze się bawić dzięki aplikacjom na DIRROR. Ceny cyfrowego lustra zaczynają sie od 980 EUR.

(RED)

Udostępnij ten artykuł...

Rosyjskie filmy w CDA Premium warte polecenia

CDA Premium przygotowało zestawienie czerwcowych nowości filmowych, których wspólnym mianownikiem jest kraj produkcji: Rosja. Trzeba przyznać, że rosyjska kinematografia to nie tylko stare klasyki, ale też prężnie działający współcześnie przemysł filmowy, z którego chętnie korzystają platformy VOD na całym świecie. Na co zwrócić uwagę w propozycji CDA Premium? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Wirtualna rzeczywistość wciąż czeka na swój wielki przełom

Choć coraz częściej wykorzystywana w domach oraz przedsiębiorstwach, wirtualna rzeczywistość nadal pozostaje na uboczu. Ostatnie miesiące pokazały jednak, że nowe technologie to przyszłość wielu branż, a VR może być jednym z ciekawszych rozwiązań. Najlepsze zestawy oparte o headsety i rękawiczki pozwalają na pełną interakcję z trójwymiarowym otoczeniem, a to można wykorzystać na niezliczoną ilość sposobów. […]

Udostępnij ten artykuł...

SIM swapping – zagrożenie dla konta bankowego

SIM swapping, czyli przejęcie karty SIM i oszustwa z tym związane, to przestępstwa, o których często słyszymy, lecz uważamy, że nas nie dotyczą. – To realne i zyskujące na sile zagrożenie. Każdy, kto udostępnia dane w mediach społecznościowych, może być narażony na takie ataki. – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. SIM swapping – jakie mogą […]

Udostępnij ten artykuł...