Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

06/08/2018

Roman Sioda w Lenovo Data Center Group

Roman Sioda objął stanowisko Country Managera w Lenovo Global Technology Poland. Firma jest wiodącym producentem rozwiązań do centrów danych nowej generacji (ThinkSystem i ThinkAgile), które zapewniają pojemność i moc obliczeniową systemom dla zmieniającego się stale biznesu oraz dla nowych wyzwań stojących przed przedsiębiorstwami.

Roman Sioda pokieruje polskim oddziałem Lenovo Data Center Group, który specjalizuje się w sprzedaży serwerów, pamięci masowych i urządzeń sieciowych, a także dedykowanych rozwiązań dla centrów danych.

Roman Sioda ma tytuł MBA Uniwersytetu w Reading w Wielkiej Brytanii. Od początku kariery zawodowej przez 17 lat był związany z firmą IBM, w której do maja 2015 r. zajmował stanowisko Industry Solutions Sales Managera dla rynków finansowych i polskiego sektora bankowego. Poprzednio Roman Sioda pracował w Oracle na stanowisku Senior Sales Managera, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż usług na rynku finansowym, telekomunikacyjnym i w sektorze produkcyjnym w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

(RED)

Przeczytaj także:   Piotr Ciski od stycznia szefem Sage Polska

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku