Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

18/12/2018

EaseUS Data Recovery Wizard – odzyskuje utracone dane

Codzienna praca na komputerze często wiąże się z utratą danych. Prawie każdy z nas tego doświadczył. Bez względu na to, jak bardzo jesteśmy czujni, trzeba zawsze liczyć się z utratą ważnych plików. Związane jest to z kilkoma sytuacjami, na których część nie zawsze mamy wpływ.

Po pierwsze, pliki można usunąć przez pomyłkę. Po drugie, dane tracimy przez aktywność wirusów. I w końcu jest trzecia sytuacja – utrata plików za sprawą awarii systemu operacyjnego. Każda z tych sytuacji niesie z sobą dużą dawkę stresu i problemów. Jest jednak narzędzie, które te problemy powinno rozwiązać. Mowa o EaseUS Data Recovery Wizard – coraz popularniejszym na świecie oprogramowaniu do odzyskiwania plików. Bez względu na to, jak te pliki zostały utracone.

Szczególną funkcją EaseUS Data Recovery Wizard jest odzyskiwanie plików z kosza. Nawet po jego opróżnieniu, aplikacja może odzyskać utracone dane. Wystarczy wykonać tylko trzy działania. Uruchomić aplikację, zeskanować wybrany dysk/folder i odzyskać utracone pliki. EaseUS Data Recovery Wizard wyciągnie wszystkie utracone lub usunięte na urządzeniu pliki i wyświetli monit o wybranie tych, które chcemy odzyskać. W ten sposób możemy również zobaczyć “zgubione” pliki, o których nawet nie wiedzieliśmy.

Oczywiście są na rynku eksperci od odzyskiwania danych, którzy pomogą uratować różne pliki. Jednak ich usługi nie są tanie. Po co więc zatrudniać takiego eksperta i słono mu płacić skoro mamy dobre narzędzie w postaci EaseUS Data Recovery Wizard? I to za darmo. Aplikację można bowiem wypróbować bez kosztów. Jeśli nie będziemy zadowoleni z jej wyników, można poszukać innej opcji.

Oto kilka powodów, aby wypróbować EaseUS Data Recovery Wizard.

1) Pozwala na podgląd odzyskiwanych danych.
To bardzo ważna funkcja, ponieważ zobaczymy wszystkie utracone pliki. Dodatkowo zostaniemy poproszeni o wybranie tych, które mają zostać odzyskane.

Przeczytaj także:   Kierownica Simraceway SRW-SI - zupełnie nowe możliwości

2) Jest bardzo wszechstronny.
Aplikacja ma możliwość odzyskania dowolnego typu pliku. Niezależnie od tego, czy jest to plik audio, wideo, PDF czy dokument doc. Jego wszechstronność polega również na obsłudze wielu urządzeń. Bez względu, czy jest to zewnętrzny dysk twardy, karta pamięci, aparat cyfrowy, smartfon lub tablet, można odzyskać utracone pliki z pomocą tego oprogramowania.

3) Dwa tryby skanowania.
Można wybrać tryb szybkiego skanowania, który wyszukuje tylko pliki i foldery lub tryb “głębokiego” skanowania przeszukujący wszystkie sektory.

Oprócz wersji darmowej, oprogramowanie ma również wersje premium. Jednak darmowa opcja powinna wystarczyć do zaspokojenia najważniejszych potrzeb większości z nas. Pozwala ona na odzyskanie do 500 MB danych. Jeśli uważamy, że potrzebujemy uratować więcej niż 500 MB, wystarczy udostępnić aplikację na Facebooku, Twitterze lub Google+. Dzięki temu odzyskamy do 1,5 GB plików. Warto wypróbować to oprogramowanie. Faktycznie działa.

(RED)
Artykuł sponsorowany


Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku