21/12/2018

Sharp rozpoczął sprzedaż swoich smartfonów w Polsce

Do sprzedaży trafiły pierwsze smartfony marki SHARP: trzy modele z różnych półek cenowych, które japoński producent oficjalnie zaprezentował podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie.

W skład debiutującej linii smartfonów Sharp wchodzą modele B10, C10 AQUOS i D10 AQUOS. Bezramkowa konstrukcja i wielofunkcyjne wyświetlacze FreeForm, sprawiają, że telefony mimo dużych rozmiarów wyświetlaczy doskonale mieszczą się w dłoni. Dodatkowo, dzięki technologii AQUOS, w którą wyposażone są dwa nowe modele, wyświetlacz zachwyca ostrością obrazu i bardzo wyrazistymi kolorami.

Sharp AQUOS D10 – design i wygoda
AQUOS D10 to flagowy model, którego wyświetlacz AQUOS pokrywa aż 91% przedniej powierzchni, czyniąc go smartfonem z największym współczynnikiem wypełnienia ekranu wśród konkurencyjnych 5.99-calowych urządzeń. Rozdzielczość Full HD+ (2160 x 1080 pikseli) w połączeniu z technologią AQUOS stosowaną w wysokiej klasy telewizorach, zapewnia najwyższą jakość obrazu i niezwykle żywe kolory. Szeroka paleta barw (Wide Color Gamut Panel) sprawia, że wyświetlane treści charakteryzują się wysoką szczegółowością, a świetnie spasowane elementy pozwalają na bezpieczne i w pełni wygodnie korzystanie z urządzenia zawsze – nawet w przypadku styczności z wilgocią czy deszczem. Smartfon posiada wysokiej jakości kamerę z zoomem optycznym oraz funkcjami sztucznej inteligencji, dzięki czemu gwarantuje wysokiej jakości zdjęcia. Główny aparat modelu Sharp AQUOS D10 wyposażono w dwa obiektywy 12 i 13 MP, dzięki czemu zapewnia wyjątkowo ostre zdjęcia nawet przy słabych warunkach oświetleniowych. Poza pięknymi ujęciami wykonanymi tylną kamerą, użytkownicy mogą robić wysokiej jakości autoportrety. Co więcej, ta 16-megapikselowa kamera, pozwala nie tylko wykonać idealne selfie, ale także dzięki funkcji rozpoznawania twarzy szybko odblokować urządzenie. 20 godzin rozmów i około 525 godzin czuwania zapewnia bateria o pojemności 2 900 mAh. 64 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD, stwarza wystarczająco dużo miejsca na zdjęcia, muzykę i aplikacje. Smartfon posiada również możliwość używania dodatkowej karty SIM, co ułatwia korzystanie z numeru służbowego i prywatnego, a podczas wyjazdu za granicę korzystanie z usług lokalnego operatora.

Przeczytaj także:   LG Stylus 2 z rysikiem już na rynku

Sharp AQUOS C10 – styl i precyzja
Model AQUOS C10 to połączenie optymalnie dobranych podzespołów i eleganckiego wzornictwa. Japoński producent zdecydował się na wykorzystanie technologii FreeFrom w celu stworzenia niemal bezramkowego smartfona, którego ekran LCD o przekątnej 5,5” (13,97 cm) z pełną rozdzielczością HD+ zajmuje 87,5% przedniej powierzchni. Tylna kamera wyposażona jest w dwa obiektywy: 12-megapikselowy z przysłoną f/1,75 i 8-megapikselowy z przysłoną f/2,0. Dzięki dużej ilości światła docierającej do obu aparatów, użytkownik może cieszyć się doskonałą jakością zdjęć – także tych robionych po zmroku. Przednia kamera dysponuje obiektywem 8MP z przysłoną f/2,0, co sprawia, że portrety i selfie są bardzo wyraźne. Smartfon Sharp AQUOS C10 oferuje dwa rodzaje blokad ekranu – za pomocą kodu lub funkcji Face Unlock. Podobnie jak we flagowym modelu pamięć wewnętrzna o pojemności 64 GB może zostać rozszerzona za pomocą karty microSD. Opcjonalnie użytkownik może włożyć także dodatkową kartę SIM. 2700 mAh pojemności baterii pozwala na prowadzenie rozmów przez około 19 godzin.

Sharp B10 – starcza na długo
Ostatni model z linii – B10 to rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają sprawnego urządzenia w atrakcyjnej cenie. Dzięki wydajnej baterii o pojemności aż 4000 mAh, gwarantuje ponad 21 godzin rozmów. Wyświetlacz 5,7” (14,5 cm) o rozdzielczości HD+ (1 440 x 720 pikseli) pokrywa 80% przedniego panelu urządzenia. Telefon można wygodnie odblokować za pomocą linii papilarnych lub przy użyciu opcji Face Unlock, która jest wygodną alternatywą pozwalającą łatwo i szybko uzyskać dostęp do smartfonu. Główny aparat składa się z 13-megapikselowego obiektywu z przysłoną f/2,0 i szerokokątnego 8-megapikselowego „oka”. Kąt widzenia aparatu wynosi 120 stopni i umożliwia wykonywanie zdjęć krajobrazowych i grupowych. Przedni aparat rejestruje zdjęcia za pomocą 13-megapikselowego czujnika i przysłony f/2,2. Podwójne gniazdo zapewnia miejsce na dwie karty SIM lub na jedną kartę SIM i kartę microSD. Pamięć wewnętrzną o pojemności 32 GB można rozszerzyć do 128 GB.

Przeczytaj także:   NETGEAR WNR2000 z nagrodą “Parent Tested Parent Approved”

Ceny:
Sharp AQUOS D10 – od 1849,99 zł
Sharp AQUOS C10 – od 1369,99 zł
Sharp B10 – od 869,99 zł

(RED)

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]