Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

23/01/2019

Kruger&Matz wprowadza zaawansowaną kamerę sportową

Kruger&Matz wprowadził do oferty zaawansowaną kamerę sportową, która uwieczni chwile w rozdzielczości 4K. Urządzenie posiada szereg funkcjonalności, jak np. wbudowany moduł Wi-Fi czy tworzenie filmów w zwolnionym tempie. Komfort obsługi kamery Vision P500 zwiększają opcja sterowania komendami głosowymi oraz dołączony pilot.

Kamera sportowa Kruger&Matz Vision P500 z szerokokątnym obiektywem 170°, umożliwia nagrywanie filmów w 4K przy 30 oraz w Full HD aż przy 120 klatkach na sekundę. Zaawansowana 5-osiowa stabilizacja obrazu wykorzystująca funkcje EIS i gyro anti-shake oraz zastosowany przetwornik obrazu Sony IMX377, który jest w stanie gromadzić dużą ilość światła, gwarantują, że zarówno nagrania, jak też fotografie, nawet wykonane w słabszych warunkach oświetleniowych, są szczegółowe i ostre. Co ważne zaawansowana technologia rejestracji z obsługą nowoczesnego kodeka H.265, pozwala użytkownikowi oszczędzić miejsce w pamięci urządzenia przy nagraniach o dużej rozdzielczości. Wszystkie zapisane nagrania i zdjęcia można podejrzeć na 2,35” dotykowym ekranie 480×320 px, który także ułatwia nawigowanie po menu urządzenia.

Kamera sportowa Kruger&Matz oferuje użytkownikom wiele ciekawych funkcji, które nie tylko zapewnią komfortową obsługę urządzenia, ale też pomogą uatrakcyjnić nagrania. Vision P500 pozwala wykonywać zdjęcia w trakcie nagrywania materiału video, a także zwalniać tempo nagrań, tworząc filmy w tzw. „slow motion”. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest możliwość śledzenia rejestrowanego obrazu na tablecie lub smartfonie. Funkcjonalność ta jest osiągalna dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, po zainstalowaniu na urządzeniu przenośnym dedykowanej aplikacji KrugerMatz Vision.

Cechą, która zdecydowanie wyróżnia kamerę Vision P500 jest funkcja komend głosowych, za pośrednictwem której nie tylko można włączyć i wyłączyć kamerę, ale też rozpocząć i zakończyć nagrywanie, zrobić zdjęcie oraz uruchomić i wyłączyć WiFi. Pełną swobodę i komfort w wyborze odpowiednich do uwiecznienia momentów zapewni pilot o zasięgu do 15 metrów.

Nowa kamera Kruger&Matz zarejestruje każdą przygodę, niezależnie od dziedziny sportu czy warunków, w jakich znajduje się użytkownik. Gwarantują to dostępne w zestawie akcesoria (opaski, uchwyty) do umocowania kamery, w tym m.in. wodoszczelna obudowa, która umożliwia nagrywanie filmów nawet do 30 metrów pod wodą, wraz z wymiennym panelem dotykowym, pozwalającym na komfortowe sterowanie kamerą do 10 m pod wodą. W zestawie znalazło się także idealne w czasie podróży, wytrzymałe etui. Kamera sportowa Kruger&Matz Vision P500 dostępna jest w cenie 999 zł.

Przeczytaj także:   4 mity o bateriach w smartfonie

(RED)


TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku