Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

16/04/2019

Finfinder.pl – pierwsza w Polsce wyszukiwarka ofert finansowania dla firm

Finfinder.pl jest nowym finansowym startupem na polskim rynku. To jedyna tak kompleksowa wyszukiwarka produktów finansowych dla rodzimych przedsiębiorstw. Finfinder.pl prezentuje ofertę blisko 60 polskich instytucji finansowych.

Rynek finansowania firm jest o wiele bardziej złożony niż rynek dedykowany konsumentom. Ten ostatni sprowadza się głównie do pożyczek, kredytów hipotecznych oraz ofert powiązanych z rachunkami i kartami płatniczymi. W przypadku produktów firmowych samych kategorii jest kilkanaście. – W gąszczu produktów i parametrów nie łatwo się poruszać nawet doświadczonym doradcom finansowym. Zwłaszcza, że oferta instytucji finansowych jest w nieustannej aktualizacji. Dlatego z myślą o wsparciu dla doradców i przedsiębiorców powstał ten startuptłumaczy Norbert Banaszek z Finfinder.pl.

Finfinder.pl to ponad 300 produktów z banków, firm leasingowych i faktorów. Począwszy od kredytu obrotowego i inwestycyjnego, leasingu operacyjnego i finansowego, aż po faktoring i finansowanie VAT-u. Startup został podzielony na dwie strefy – dla doradców finansowych i firm. W pierwszym przypadku jest to płatne narzędzie sprzedaży i baza wiedzy. Dla firm – darmowa wyszukiwarka oraz źródło informacji o dostępności i warunkach finansowania.

W odróżnieniu od innych internetowych rankingów i porównywarek konkretnej kategorii produktów, Finfinder.pl umożliwia wyszukiwanie ofert według celu i konkretnych parametrów finansowania. – Jeśli przedsiębiorca zainteresowany jest pozyskaniem finansowania na 5 lat na inwestycję w obszarze innowacji technologicznych, uzyska wyselekcjonowaną informację o dostępnych produktach obejmującą m.in. marżę, prowizję, wysokość raty. Jeśli te parametry spełnią oczekiwania, kontaktuje się z nami i kierujemy go do profesjonalnego doradcy, który zna już wstępnie potrzeby i dokończy procesmówi Szymon Mojzesowicz z Finfinder.pl.

W strefie dla doradców finansowych otrzymamy bardzo szczegółowe dane dotyczące każdego produktu, m.in. dane instytucji finansującej, akceptowalne zabezpieczenia, ewentualną karencję w spłacie, minimalny wkład własny, wysokość opłat dodatkowych. Tego typu informacje są unikatem na polskim rynku wyszukiwarek finansowych. Oprócz generatora ofert, strefa doradców dysponuje także modułami zarządzania wnioskami i kontaktów z klientem (CRM). Użytkownicy otrzymają również wsparcie merytoryczne i techniczne. Ekspert z pomocą takiego narzędzia jest w stanie zaproponować klientowi całą gamę produktów finansowych oraz porównać je pod względem parametrów.

Finfinder.pl jest odpowiedzią na oczekiwania doradców, którzy w obszarze firm nie mają dostępu do narzędzia, pozwalającego na szybką analizę i sprawne poruszanie się po produktach finansowych. Docelowo Finfinder.pl ma być platformą finansowania przedsiębiorstw. Nie tylko źródłem informacji o produktach, ale miejscem wymiany opinii i doświadczeń doradców, klientów oraz instytucji finansowych.zapowiada Norbert Banaszek.

(RED)


Aplikacja ParrotOne – trzy ruchy, by napisać całą wiadomość

Polski start-up ParrotOne przygotował aplikację mobilną, która ułatwi komunikację osobom mającym trudności ze sprawnością rąk i dłoni. Komunikator pozwala na ograniczenie do minimum liczby ruchów potrzebnych do pisania wiadomości. W samej Polsce ParrotOne może pomóc nawet 2,5 milionom osób. ParrotOne umożliwia pisanie całych zdań przy pomocy kilku kliknięć. Po wybraniu litery na klawiaturze, z boku […]

uGo Asama – nowe torby dla laptopów

Asama to dość wybuchowa nazwa dla toreb notebookowych. Na szczęście żaden z dwóch nowych produktów w ofercie marki uGo nie stanowi zagrożenia. Wręcz przeciwnie, torby te mają chronić znajdujący się wewnątrz laptop. Charakterystyczne pasy stanowią stylistyczny wyróżnik serii noszącej nazwę jednego z japońskich, aktywnych wulkanów. Wykonane z poliestru torby uGo Asama (BS200) to dwa modele […]

Yanosik XS – nowy komunikator drogowy

Mały rozmiar a ogromne możliwości – tak w skrócie można opisać ten gadżet. Mowa o nowym komunikatorze drogowym – Yanosik XS, który wkracza na rynek motoryzacji. Czy to oznacza koniec darmowej aplikacji na smartfony? – W niewielkim urządzeniu zawarliśmy to co najważniejsze: komunikaty o bieżącej sytuacji na drodze i intuicyjność obsługi. Powiadomienia pochodzą z systemu […]

Techcity na Facebooku