Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

16/04/2019

Finfinder.pl – pierwsza w Polsce wyszukiwarka ofert finansowania dla firm

Finfinder.pl jest nowym finansowym startupem na polskim rynku. To jedyna tak kompleksowa wyszukiwarka produktów finansowych dla rodzimych przedsiębiorstw. Finfinder.pl prezentuje ofertę blisko 60 polskich instytucji finansowych.

Rynek finansowania firm jest o wiele bardziej złożony niż rynek dedykowany konsumentom. Ten ostatni sprowadza się głównie do pożyczek, kredytów hipotecznych oraz ofert powiązanych z rachunkami i kartami płatniczymi. W przypadku produktów firmowych samych kategorii jest kilkanaście. – W gąszczu produktów i parametrów nie łatwo się poruszać nawet doświadczonym doradcom finansowym. Zwłaszcza, że oferta instytucji finansowych jest w nieustannej aktualizacji. Dlatego z myślą o wsparciu dla doradców i przedsiębiorców powstał ten startuptłumaczy Norbert Banaszek z Finfinder.pl.

Finfinder.pl to ponad 300 produktów z banków, firm leasingowych i faktorów. Począwszy od kredytu obrotowego i inwestycyjnego, leasingu operacyjnego i finansowego, aż po faktoring i finansowanie VAT-u. Startup został podzielony na dwie strefy – dla doradców finansowych i firm. W pierwszym przypadku jest to płatne narzędzie sprzedaży i baza wiedzy. Dla firm – darmowa wyszukiwarka oraz źródło informacji o dostępności i warunkach finansowania.

W odróżnieniu od innych internetowych rankingów i porównywarek konkretnej kategorii produktów, Finfinder.pl umożliwia wyszukiwanie ofert według celu i konkretnych parametrów finansowania. – Jeśli przedsiębiorca zainteresowany jest pozyskaniem finansowania na 5 lat na inwestycję w obszarze innowacji technologicznych, uzyska wyselekcjonowaną informację o dostępnych produktach obejmującą m.in. marżę, prowizję, wysokość raty. Jeśli te parametry spełnią oczekiwania, kontaktuje się z nami i kierujemy go do profesjonalnego doradcy, który zna już wstępnie potrzeby i dokończy procesmówi Szymon Mojzesowicz z Finfinder.pl.

W strefie dla doradców finansowych otrzymamy bardzo szczegółowe dane dotyczące każdego produktu, m.in. dane instytucji finansującej, akceptowalne zabezpieczenia, ewentualną karencję w spłacie, minimalny wkład własny, wysokość opłat dodatkowych. Tego typu informacje są unikatem na polskim rynku wyszukiwarek finansowych. Oprócz generatora ofert, strefa doradców dysponuje także modułami zarządzania wnioskami i kontaktów z klientem (CRM). Użytkownicy otrzymają również wsparcie merytoryczne i techniczne. Ekspert z pomocą takiego narzędzia jest w stanie zaproponować klientowi całą gamę produktów finansowych oraz porównać je pod względem parametrów.

Finfinder.pl jest odpowiedzią na oczekiwania doradców, którzy w obszarze firm nie mają dostępu do narzędzia, pozwalającego na szybką analizę i sprawne poruszanie się po produktach finansowych. Docelowo Finfinder.pl ma być platformą finansowania przedsiębiorstw. Nie tylko źródłem informacji o produktach, ale miejscem wymiany opinii i doświadczeń doradców, klientów oraz instytucji finansowych.zapowiada Norbert Banaszek.

(RED)


Spotawheel – handel używanymi samochodami w internecie

Spotawheel, firma technologiczna handlująca używanymi samochodami w internecie, zainaugurowała działalność w Polsce. Spółka chce przekonać Polaków do swojego modelu biznesowego, dzięki któremu można kupić używane auto bez wychodzenia z domu. Spotawheel gwarantuje pełną obsługę transakcji, dając do pięciu lat gwarancji na sprzedawane przez siebie używane samochody. Firma działa na rynku od 2016 roku, ale już […]

Ciemna strona smartwatchy

Czym dzisiaj jest smartwatch, jeśli nie tylko gadżetem w formie elektronicznego naręcznego zegarka? To kolejna forma zminiaturyzowanego komputera, odpowiadająca funkcjonalnościom urządzeń mobilnych. Coraz częściej staje się też modnym dodatkiem, zastępującym tradycyjny zegarek. Co natomiast wiemy o zabezpieczeniach smartwatchy? Czy ich zhakowanie jest możliwe? W ostatnich latach smartwatche stały się one prawdziwym must have. Korzystać z […]

Mechanicy pod czujnym okiem Yanosika

Wystartowała nowa usługa w aplikacji Yanosik, w ramach której użytkownicy będą mogli oceniać jakość usług wykonywanych przez mechaników. Co więcej, kierowcy sprawdzą warsztaty w najbliższej okolicy, a aplikacja poprowadzi ich do konkretnego warsztatu. Na ekranie startowym aplikacji po kliknięciu w miejsce wyszukiwarki „Dokąd jedziesz?” przechodzimy do zakładki „Warsztaty”. Wyświetli się wówczas podgląd mapy z lokalizacjami […]

Techcity na Facebooku