Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

12/05/2020

Garmin MARQ Captain: American Magic Edition

Garmin zaprezentował zegarek MARQ Captain: American Magic Edition, okolicznościową edycję luksusowych zegarków, która powstała we współpracy ze światowej sławy teamem żeglarskim American Magic. MARQ Captain: American Magic to nowoczesny zegarek specjalistyczny stworzony w ramach przygotowań załogi American Magic do startu w 36-tych regatach America’s Cup presented by PRADA. Zastosowane w zegarku połączenie tradycji i najnowszych rozwiązań technologicznych jest kwintesencją współczesnego żeglarstwa.

Wykończenie zegarka MARQ Captain: American Magic Edition nawiązuje do klasycznych barw teamu – ma granatowy silikonowy pasek z czerwonym zapięciem, wygrawerowana nazwa załogi na bezelu oraz dwie specjalne tarcze z logo American Magic. Analogowa tarcza z dodatkowym timerem odlicza czas do startu regat w Auckland, natomiast cyfrowa ozdobiona zostałą charakterystyczną sylwetką DEFIANT – nowej konstrukcji kadłuba jachtu z hydropłatami. Dodatkową funkcją żeglarską zawartą w zegarku jest Sail Grinding, która wspiera żeglarzy w treningach na jachcie i na lądzie.

MARQ Captain: American Magic Edition

MARQ Captain: American Magic Edition ma załadowane fabrycznie aplikacje żeglarskie, pogodowe (z alertami burzowymi), mapy TopoActive Europe oraz obsługuje dodatkową kartografię morską BlueChart g3. Po sparowaniu zegarka z kompatybilnym urządzeniem inReach, można korzystać z dwukierunkowej komunikacji satelitarnej oraz nadać sygnał SOS z dowolnego miejsca na Ziemi3. Dodatkowe funkcje smart to m.in. streamowanie muzyki, płatności zbliżeniowe Garmin Pay, całodobowe monitorowanie aktywności oraz powiadomienia z telefonu Apple oraz Android.

Wbudowana bateria pozwala na korzystanie z zegarka w trybie smartwatcha nawet do 12 dni, do 28 godzin w trybie GPS, do 48 godzin w trybie UltraTrac lub do 9h używania z jednocześnie włączonym przesyłaniem muzyki oraz GPS. Zegarek Garmin dostępny jest w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 1750€.

(RED)

Przeczytaj także:   Nowa nawigacja dla motocyklistów od TomTom'a

Masza i Niedźwiedź w CDA Premium! Ale to nie koniec nowości!

CDA Premium to jeden z najdynamiczniej rozwijających się serwisów VOD w Polsce i jeden z najpopularniejszych w naszym kraju. Biblioteka filmów stale się powiększa, a tym razem do CDA Premium trafia świetny i lubiany na całym świecie cykl “Masza i Niedźwiedź”. Trzy sezony, łącznie ponad sto odcinków fantastycznej bajki nie tylko dla najmłodszych! Przeczytaj także: […]

Aplikacja Glovo z milionem pobrań

Od lipca zeszłego roku aplikacja Glovo osiągnęła w naszym kraju milion pobrań ze sklepów App Store i Google Play. W ciągu 10 miesięcy kurierzy z żółtymi plecakami pojawili się w 30 miastach. Firma zapowiada, że to nie koniec działań mających na celu objęcie miana lidera na rynku dostaw w Polsce. Aplikacja Glovo zagościła w smartfonach […]

Motorola Edge – smartfon, który robi wrażenie

Dzisiaj odbyła się polska premiera wyczekiwanego flagowca: Motorola Edge. Urządzenie na polski rynek trafi w połowie czerwca i będzie dostępne w sprzedaży detalicznej i u operatorów sieci komórkowych. Motorola postanowiła zbudować nowe urządzenie, które ma wszystko, na czym zależy większości konsumentów. W rezultacie powstał najnowocześniejszy smartfon, który zapewnia zaawansowaną technologię w każdej kategorii, która ma […]

Techcity na Facebooku