22/05/2020

Najlepsze komedie CDA Premium…

W czasach epidemii koronawirusa niezwykle ważna jest nasza kondycja fizyczna i psychiczna. Czy wiecie, że śmiech jest niezbędnym składnikiem zdrowia, równie ważnym co zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna? I co ważne, szczególnie w trakcie epidemii, śmiech wzmacnia układ odpornościowy. A przy czym śmiać się najlepiej? Oczywiście przy dobrej komedii! Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestawienie “TOP 10 – najlepsze komedie CDA Premium”. 

Najlepsze komedie CDA

Najlepsze komedie CDA Premium – TOP 10:


1. Mężczyzna imieniem Ove

https://www.cda.pl/video/508857292/vfilm

Poznajcie Ove, zgorzkniałego tetryka i mizantropa, który po śmierci żony cierpi na depresję i miewa myśli samobójcze. Niezbyt radosny obraz, prawda? Do czasu, aż na horyzoncie pojawiają się nowi sąsiedzi. Koniecznie!

Najlepsze komedie CDA

 

2. Co robimy w ukryciu

https://www.cda.pl/video/209961697/vfilm

Zwariowana komedia o życiu współczesnych wampirów, które muszą się zmagać z całkiem przyziemnymi problemami. To nie jest nowa pozycja (film pochodzi z 2014), ale nadal śmieszy do łez. Zwłaszcza, jeżeli lubicie wisielcze poczucie humoru połączone z horrorem.

Najlepsze komedie CDA

 

3. Delikatesy

https://www.cda.pl/video/41780892a/vfilm

A skoro jesteśmy przy czarnej komedii i momentami makabrycznym wręcz poczuciu humoru, to nie możemy nie polecić Wam Delikatesów czyli Delicatessen. Nagradzany i wielokrotnie nominowany obraz opowiadający o życiu mieszkańców pewnej kamienicy. Surrealizm pierwszej wody!

Najlepsze komedie CDA

 

4. 30 nocy seksu

https://www.cda.pl/video/317773709/vfilm

Nieco lżejsza od poprzednich pozycja w naszym zestawieniu. Nick i Willa podejmują ostatnią próbę ratowania swojego małżeństwa. Odwiedzają pewnego nietuzinkowego terapeutę, który słynie z mocno nietuzinkowego podejścia do terapii. Zapisana przez niego kuracja to początek zabawnej i prowokującej podróży do… zobaczcie sami :)

CDA Premium

 

5. Jeszcze dalej niż Północ

https://www.cda.pl/video/146267060/vfilm

Pozycja obowiązkowa. Francuska komedia, którą swego czasu zachwycił się świat. Pewien kierownik poczty zostaje „zesłany” na placówkę na dalekiej północy kraju, gdzie jak łatwo się domyślić, wcale nie ma zamiaru jechać… Ten film po prostu musicie zobaczyć!

Przeczytaj także:   Pierwsza klawiatura dla komputerów, smartfonów i tabletów

Najlepsze komedie

 

6. Śmierć gwarantowana (albo zwrot pieniędzy)

https://www.cda.pl/video/3562261d3/vfilm

Młody mężczyzna bezskutecznie usiłuje odebrać sobie życie. Po kolejnej nieudanej próbie postanawia skorzystać z usług profesjonalisty i… wynajmuje płatnego zabójcę. Po podpisaniu kontraktu sprawy się jednak komplikują. Zwariowana komedia połączona z kinem akcji.

 

7. Guns Akimbo

https://www.cda.pl/video/4930489fe/vfilm

Jeżeli lubicie dwa w jednym, czyli połączenie komedii z kinem akcji, to w propozycji CDA Premium znajdziecie takich pozycji sporo. Jedną z nich jest najnowszy film z odtwórcą roli Harry Pottera czyli z Danielem Radcliffem. Temu aktorowi trzeba oddać jedno: nie boi się podejmowania wyzwań, a kolejne filmy z nim są tego najlepszym dowodem.

 

8. 7 psychopatów

https://www.cda.pl/video/1344062ef/vfilm

Kolejna czarna komedia w ofercie CDA Premium i jedna z najlepszych w ostatnich latach w swoim gatunku. Fantastyczna obsada, momentami absurdalny humor i mocno niepoprawne żarty oblane sporą porcją niecenzuralnego języka. Koniecznie!

TOP 10 CDA Premium

 

9. Rzeź

https://www.cda.pl/video/2524545eb/vfilm

Tym razem CDA Premium proponuje genialną komedię, a zarazem dramat w reżyserii Romana Polańskiego. Hipokryzja, szermierka słowna, spirala agresji i oskarżeń. Świetnie zagrane i świetnie opowiedziane kino na najwyższym, światowym poziomie.

Najlepsze komedie

 

10. Porucznik Kabura

https://www.cda.pl/Kabura/folder-glowny/vfilm

W zestawieniu najlepszych komedii na CDA Premium nie mogło zabraknąć autorskiej produkcji CDA czyli Porucznika Kabury. To animacja dla dorosłych stworzona przez Bartosza Walaszka. Fanom nie trzeba przedstawiać twórcy legendarnego Kapitana Bomby, a wszystkim innym… cóż, zapnijcie pasy i przygotujcie się na dwa sezony absolutnej jazdy bez trzymanki, niewybrednych żartów ze wszystkiego i wszystkich, podtekstów politycznych i społecznych. Uwaga, dla osób, które nie lubią wulgaryzmów, to może nie być dobry wybór ;-). Generalnie wysoko w kategorii “najlepsze komedie” CDA Premium.

Film CDA

W CDA Premium znajdziecie ponad 7800 filmów i seriali od największych dystrybutorów kinowych i filmowych w przeróżnych kategoriach: od kina akcji, po dramat, przez kino familijne, aż na filmach dokumentalnych kończąc. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście także najlepsze komedie :-).

Przeczytaj także:   Na Poczcie zapłacisz już kartą

(RED – najlepsze komedie CDA)

W styczniu trzy nowe seriale w CDA Premium

W CDA Premium pojawią się wkrótce trzy nowe, niepokazywane dotąd w Polsce seriale: „Dobry seks w miłym towarzystwie”, ośmioodcinkowy serial produkcji duńskiej, „Czarnobyl: strefa wykluczenia” (dwa sezony) i „Gogol”, oba produkcji rosyjskiej. Premiery już w styczniu. Zobaczcie nowe seriale w CDA Premium… „Dobry seks w miłym towarzystwie” to składająca się z ośmiu odcinków komedia obyczajowa […]

W efekcie pandemii dzieci z klas 1-3 częściej korzystają z sieci

Sytuacja związana z nauką zdalną i lockdownem wpłynęła na zmianę nawyków nie tylko dorosłych, ale i najmłodszych. Według badania przeprowadzonego przez firmę Sophos, aż 67% dzieci z klas 1-3 korzysta z internetu częściej niż przed pandemią. Tylko 8% najmłodszych w Polsce w efekcie pandemii korzysta z sieci mniej, a 25% równie często jak wcześniej. Zdecydowana […]

Wypożyczalnia PLAY NOW z hitami Sony Pictures

Wypożyczalnia PLAY NOW jeszcze w styczniu wzbogaci się o kilkadziesiąt filmów wytwórni Sony Pictures, a kolejne będą sukcesywnie dodawane w następnych miesiącach. Wśród filmów znajdą się między innymi takie tytuły jak: „Blade Runner 2049”, „Spotlight”, „Kod da Vinci”, „Anioły i demony”, „Angry Birds”, „Pasażerowie”, „Smerfy 2”, „Dziewczyna z tatuażem”, „Hancock”, „Salt”, „Faceci w czerni 3”, […]