22/05/2020

Najlepsze komedie CDA Premium…

W czasach epidemii koronawirusa niezwykle ważna jest nasza kondycja fizyczna i psychiczna. Czy wiecie, że śmiech jest niezbędnym składnikiem zdrowia, równie ważnym co zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna? I co ważne, szczególnie w trakcie epidemii, śmiech wzmacnia układ odpornościowy. A przy czym śmiać się najlepiej? Oczywiście przy dobrej komedii! Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestawienie “TOP 10 – najlepsze komedie CDA Premium”. 

Najlepsze komedie CDA

Najlepsze komedie CDA Premium – TOP 10:


1. Mężczyzna imieniem Ove

https://www.cda.pl/video/508857292/vfilm

Poznajcie Ove, zgorzkniałego tetryka i mizantropa, który po śmierci żony cierpi na depresję i miewa myśli samobójcze. Niezbyt radosny obraz, prawda? Do czasu, aż na horyzoncie pojawiają się nowi sąsiedzi. Koniecznie!

Najlepsze komedie CDA

 

2. Co robimy w ukryciu

https://www.cda.pl/video/209961697/vfilm

Zwariowana komedia o życiu współczesnych wampirów, które muszą się zmagać z całkiem przyziemnymi problemami. To nie jest nowa pozycja (film pochodzi z 2014), ale nadal śmieszy do łez. Zwłaszcza, jeżeli lubicie wisielcze poczucie humoru połączone z horrorem.

Najlepsze komedie CDA

 

3. Delikatesy

https://www.cda.pl/video/41780892a/vfilm

A skoro jesteśmy przy czarnej komedii i momentami makabrycznym wręcz poczuciu humoru, to nie możemy nie polecić Wam Delikatesów czyli Delicatessen. Nagradzany i wielokrotnie nominowany obraz opowiadający o życiu mieszkańców pewnej kamienicy. Surrealizm pierwszej wody!

Najlepsze komedie CDA

 

4. 30 nocy seksu

https://www.cda.pl/video/317773709/vfilm

Nieco lżejsza od poprzednich pozycja w naszym zestawieniu. Nick i Willa podejmują ostatnią próbę ratowania swojego małżeństwa. Odwiedzają pewnego nietuzinkowego terapeutę, który słynie z mocno nietuzinkowego podejścia do terapii. Zapisana przez niego kuracja to początek zabawnej i prowokującej podróży do… zobaczcie sami :)

CDA Premium

 

5. Jeszcze dalej niż Północ

https://www.cda.pl/video/146267060/vfilm

Pozycja obowiązkowa. Francuska komedia, którą swego czasu zachwycił się świat. Pewien kierownik poczty zostaje „zesłany” na placówkę na dalekiej północy kraju, gdzie jak łatwo się domyślić, wcale nie ma zamiaru jechać… Ten film po prostu musicie zobaczyć!

Przeczytaj także:   Nowy Nikon D3S dla profesjonalistów

Najlepsze komedie

 

6. Śmierć gwarantowana (albo zwrot pieniędzy)

https://www.cda.pl/video/3562261d3/vfilm

Młody mężczyzna bezskutecznie usiłuje odebrać sobie życie. Po kolejnej nieudanej próbie postanawia skorzystać z usług profesjonalisty i… wynajmuje płatnego zabójcę. Po podpisaniu kontraktu sprawy się jednak komplikują. Zwariowana komedia połączona z kinem akcji.

 

7. Guns Akimbo

https://www.cda.pl/video/4930489fe/vfilm

Jeżeli lubicie dwa w jednym, czyli połączenie komedii z kinem akcji, to w propozycji CDA Premium znajdziecie takich pozycji sporo. Jedną z nich jest najnowszy film z odtwórcą roli Harry Pottera czyli z Danielem Radcliffem. Temu aktorowi trzeba oddać jedno: nie boi się podejmowania wyzwań, a kolejne filmy z nim są tego najlepszym dowodem.

 

8. 7 psychopatów

https://www.cda.pl/video/1344062ef/vfilm

Kolejna czarna komedia w ofercie CDA Premium i jedna z najlepszych w ostatnich latach w swoim gatunku. Fantastyczna obsada, momentami absurdalny humor i mocno niepoprawne żarty oblane sporą porcją niecenzuralnego języka. Koniecznie!

TOP 10 CDA Premium

 

9. Rzeź

https://www.cda.pl/video/2524545eb/vfilm

Tym razem CDA Premium proponuje genialną komedię, a zarazem dramat w reżyserii Romana Polańskiego. Hipokryzja, szermierka słowna, spirala agresji i oskarżeń. Świetnie zagrane i świetnie opowiedziane kino na najwyższym, światowym poziomie.

Najlepsze komedie

 

10. Porucznik Kabura

https://www.cda.pl/Kabura/folder-glowny/vfilm

W zestawieniu najlepszych komedii na CDA Premium nie mogło zabraknąć autorskiej produkcji CDA czyli Porucznika Kabury. To animacja dla dorosłych stworzona przez Bartosza Walaszka. Fanom nie trzeba przedstawiać twórcy legendarnego Kapitana Bomby, a wszystkim innym… cóż, zapnijcie pasy i przygotujcie się na dwa sezony absolutnej jazdy bez trzymanki, niewybrednych żartów ze wszystkiego i wszystkich, podtekstów politycznych i społecznych. Uwaga, dla osób, które nie lubią wulgaryzmów, to może nie być dobry wybór ;-). Generalnie wysoko w kategorii “najlepsze komedie” CDA Premium.

Film CDA

W CDA Premium znajdziecie ponad 7800 filmów i seriali od największych dystrybutorów kinowych i filmowych w przeróżnych kategoriach: od kina akcji, po dramat, przez kino familijne, aż na filmach dokumentalnych kończąc. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście także najlepsze komedie :-).

Przeczytaj także:   Nowe projektory PicoPix z obrazem HD

(RED – najlepsze komedie CDA)

W jaki sposób działa VPN?

Korzystając z Internetu pewnie nie raz słyszałeś określenie sieci VPN. Te trzy literki mogą być dla Ciebie znane, ponieważ sam korzystasz z tego typu usług. Jeśli jednak skrót ten obił Ci się o uszy i nie masz pojęcia co one oznaczają to świetnie trafiłeś! W poniższym artykule dowiesz się czym jest sieć VPN, do czego […]

Przed czym uchroni Twój biznes dobra firma rekrutacyjna w Krakowie?

Krakowscy pracodawcy w ostatnich latach mieli bardzo poważne problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Sytuacja wcale nie poprawiła się wraz z wybuchem pandemii – Polska nadal ma drugi najniższy wskaźnik bezrobocia w Unii Europejskiej, natomiast Kraków należy pod tym względem do czołówki polskich miast. To dostateczny argument przemawiający za tym, aby przy uzupełnianiu wakatów korzystać ze […]

Epidemia i śmiercionośne wirusy w CDA Premium

Minął rok odkąd po świecie rozlała się epidemia wirusa SARS-CoV-2, a my mamy uczucie deja vu. Rządy większości krajów europejskich przywracają obostrzenia, wraca w mniejszym lub większym stopniu znany z ubiegłego roku lockdown, wracają wątpliwości. Wiele osób sięga w takiej sytuacji po filmy nawiązujące do postapokaliptycznych wizji z „tajemniczym wirusem” w tle. Jedni, bo lubią […]