Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

22/05/2020

TOP 10 – najlepsze komedie na CDA Premium

W czasach epidemii koronawirusa niezwykle ważna jest nasza kondycja fizyczna i psychiczna. Czy wiecie, że śmiech jest niezbędnym składnikiem zdrowia, równie ważnym co zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna? I co ważne, szczególnie w trakcie epidemii, śmiech wzmacnia układ odpornościowy. A przy czym śmiać się najlepiej? Oczywiście przy dobrej komedii! Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestawienie “TOP 10 – najlepsze komedie na CDA Premium”. 

TOP 10 - najlepsze komedie na CDA Premium

 

1. Mężczyzna imieniem Ove

https://www.cda.pl/video/508857292/vfilm

Poznajcie Ove, zgorzkniałego tetryka i mizantropa, który po śmierci żony cierpi na depresję i miewa myśli samobójcze. Niezbyt radosny obraz, prawda? Do czasu, aż na horyzoncie pojawiają się nowi sąsiedzi. Koniecznie!

TOP 10 - najlepsze komedie na CDA Premium

 

2. Co robimy w ukryciu

https://www.cda.pl/video/209961697/vfilm

Zwariowana komedia o życiu współczesnych wampirów, które muszą się zmagać z całkiem przyziemnymi problemami. To nie jest nowa pozycja (film pochodzi z 2014), ale nadal śmieszy do łez. Zwłaszcza, jeżeli lubicie wisielcze poczucie humoru połączone z horrorem.

TOP 10 - najlepsze komedie na CDA Premium

 

3. Delikatesy

https://www.cda.pl/video/41780892a/vfilm

A skoro jesteśmy przy czarnej komedii i momentami makabrycznym wręcz poczuciu humoru, to nie możemy nie polecić Wam Delikatesów czyli Delicatessen. Nagradzany i wielokrotnie nominowany obraz opowiadający o życiu mieszkańców pewnej kamienicy. Surrealizm pierwszej wody!

TOP 10 - najlepsze komedie na CDA Premium

 

4. 30 nocy seksu

https://www.cda.pl/video/317773709/vfilm

Nieco lżejsza od poprzednich pozycja w naszym zestawieniu. Nick i Willa podejmują ostatnią próbę ratowania swojego małżeństwa. Odwiedzają pewnego nietuzinkowego terapeutę, który słynie z mocno nietuzinkowego podejścia do terapii. Zapisana przez niego kuracja to początek zabawnej i prowokującej podróży do… zobaczcie sami :)

TOP 10 - najlepsze komedie na CDA Premium

 

5. Jeszcze dalej niż Północ

https://www.cda.pl/video/146267060/vfilm

Pozycja obowiązkowa. Francuska komedia, którą swego czasu zachwycił się świat. Pewien kierownik poczty zostaje „zesłany” na placówkę na dalekiej północy kraju, gdzie jak łatwo się domyślić, wcale nie ma zamiaru jechać… Ten film po prostu musicie zobaczyć!

TOP 10 - najlepsze komedie na CDA Premium

 

Przeczytaj także:   Metoda “na koronawirusa"

6. Śmierć gwarantowana (albo zwrot pieniędzy)

https://www.cda.pl/video/3562261d3/vfilm

Młody mężczyzna bezskutecznie usiłuje odebrać sobie życie. Po kolejnej nieudanej próbie postanawia skorzystać z usług profesjonalisty i… wynajmuje płatnego zabójcę. Po podpisaniu kontraktu sprawy się jednak komplikują. Zwariowana komedia połączona z kinem akcji.

TOP 10 - najlepsze komedie na CDA Premium

 

7. Guns Akimbo

https://www.cda.pl/video/4930489fe/vfilm

Jeżeli lubicie dwa w jednym, czyli połączenie komedii z kinem akcji, to w propozycji CDA Premium znajdziecie takich pozycji sporo. Jedną z nich jest najnowszy film z odtwórcą roli Harry Pottera czyli z Danielem Radcliffem. Temu aktorowi trzeba oddać jedno: nie boi się podejmowania wyzwań, a kolejne filmy z nim są tego najlepszym dowodem.

TOP 10 - najlepsze komedie na CDA Premium

 

8. 7 psychopatów

https://www.cda.pl/video/1344062ef/vfilm

Kolejna czarna komedia w ofercie CDA Premium i jedna z najlepszych w ostatnich latach w swoim gatunku. Fantastyczna obsada, momentami absurdalny humor i mocno niepoprawne żarty oblane sporą porcją niecenzuralnego języka. Koniecznie!

TOP 10 - najlepsze komedie na CDA Premium

 

9. Rzeź

https://www.cda.pl/video/2524545eb/vfilm

Tym razem CDA Premium proponuje genialną komedię, a zarazem dramat w reżyserii Romana Polańskiego. Hipokryzja, szermierka słowna, spirala agresji i oskarżeń. Świetnie zagrane i świetnie opowiedziane kino na najwyższym, światowym poziomie.

TOP 10 - najlepsze komedie na CDA Premium

 

10. Porucznik Kabura

https://www.cda.pl/Kabura/folder-glowny/vfilm

W zestawieniu najlepszych komedii na CDA Premium nie mogło zabraknąć autorskiej produkcji CDA czyli Porucznika Kabury. To animacja dla dorosłych stworzona przez Bartosza Walaszka. Fanom nie trzeba przedstawiać twórcy legendarnego Kapitana Bomby, a wszystkim innym… cóż, zapnijcie pasy i przygotujcie się na dwa sezony absolutnej jazdy bez trzymanki, niewybrednych żartów ze wszystkiego i wszystkich, podtekstów politycznych i społecznych. Uwaga, dla osób, które nie lubią wulgaryzmów, to może nie być dobry wybór ;-). Generalnie wysoko w kategorii “najlepsze komedie” CDA Premium.

TOP 10 - najlepsze komedie na CDA Premium

W CDA Premium znajdziecie ponad 7800 filmów i seriali od największych dystrybutorów kinowych i filmowych w przeróżnych kategoriach: od kina akcji, po dramat, przez kino familijne, aż na filmach dokumentalnych kończąc. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście także najlepsze komedie :-).

Przeczytaj także:   Gamepad C.T.R.L.R. - nowoczesne rozwiązania dla graczy

(RED)


Masza i Niedźwiedź w CDA Premium! Ale to nie koniec nowości!

CDA Premium to jeden z najdynamiczniej rozwijających się serwisów VOD w Polsce i jeden z najpopularniejszych w naszym kraju. Biblioteka filmów stale się powiększa, a tym razem do CDA Premium trafia świetny i lubiany na całym świecie cykl “Masza i Niedźwiedź”. Trzy sezony, łącznie ponad sto odcinków fantastycznej bajki nie tylko dla najmłodszych! Przeczytaj także: […]

Aplikacja Glovo z milionem pobrań

Od lipca zeszłego roku aplikacja Glovo osiągnęła w naszym kraju milion pobrań ze sklepów App Store i Google Play. W ciągu 10 miesięcy kurierzy z żółtymi plecakami pojawili się w 30 miastach. Firma zapowiada, że to nie koniec działań mających na celu objęcie miana lidera na rynku dostaw w Polsce. Aplikacja Glovo zagościła w smartfonach […]

Motorola Edge – smartfon, który robi wrażenie

Dzisiaj odbyła się polska premiera wyczekiwanego flagowca: Motorola Edge. Urządzenie na polski rynek trafi w połowie czerwca i będzie dostępne w sprzedaży detalicznej i u operatorów sieci komórkowych. Motorola postanowiła zbudować nowe urządzenie, które ma wszystko, na czym zależy większości konsumentów. W rezultacie powstał najnowocześniejszy smartfon, który zapewnia zaawansowaną technologię w każdej kategorii, która ma […]

Techcity na Facebooku