Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/06/2020

Masza i Niedźwiedź w CDA Premium! Ale to nie koniec nowości.

CDA Premium to jeden z najdynamiczniej rozwijających się serwisów VOD w Polsce i jeden z najpopularniejszych w naszym kraju. Biblioteka filmów stale się powiększa, a tym razem do CDA Premium trafia świetny i lubiany na całym świecie cykl “Masza i Niedźwiedź”. Trzy sezony, łącznie ponad sto odcinków fantastycznej bajki, nie tylko dla najmłodszych!

“Masza i Niedźwiedź” to bardzo popularna i ceniona seria opowiadająca o przygodach i przyjaźni pewnej niesfornej dziewczynki o imieniu Masza i byłego artysty cyrkowego Niedźwiedzia. Pierwsze odcinki tego rosyjskiego serialu animowanego podbiły serca najmłodszych widzów na całym świecie i szybko doczekały się kontynuacji. Masza i Niedźwiedź w CDA Premium to trzy serie przygód.

 

Masza i Niedźwiedź w CDA Premium

Masza i Niedźwiedź  w CDA Premium to aż 52 odcinki (sezon 1 i 3) przygód uśmiechniętych bohaterów. Wszystkie bajki znajdziecie tu: https://www.cda.pl/Smedia/folder/26849646/vfilm

 

Masza i Niedźwiedź w CDA Premium

Seria Bajeczki Maszy to kolejne 26 odcinków: https://www.cda.pl/Smedia/folder/26849676/vfilm

 

Masza i Niedźwiedź

A trzecią serię zatytułowaną Straszne historie Maszy, też zawierającą 26 odcinków, znajdziecie tu: https://www.cda.pl/Smedia/folder/26849682/vfilm

Kino familijne w CDA Premium to ponad 2400 godzin oglądania!

 

Waszym dzieciom rezolutna dziewczynka i jej poczciwy towarzysz na pewno się spodobają, ale uwaga, trudno będzie oderwać je od ekranu :) Tym bardziej, że propozycja jaką ma CDA Premium w zakresie kina familijnego jest naprawdę imponująca. To ponad 2600 bajek, filmów animowanych oraz fabularnych, skierowanych zarówno do najmłodszych, ale także tych trochę starszych. Łącznie to ponad 2400 godzin! Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno nie będzie się nudzić. A gdybyście potrzebowali podpowiedzi, to garść naszych typów:

Gnomy rozrabiają https://www.cda.pl/video/509175298/vfilm

Takich krasnali jeszcze nie poznaliście! Chloe i jej mama wprowadzają się do starego budynku, w którym znajduje się pokaźna kolekcja krasnali ogrodowych. Szybko okazuje się, że nie są to zwykłe figurki!

Przeczytaj także:   Logitech dla Call of Duty: Modern Warfare 3

 

Robinson Crusoe – https://www.cda.pl/video/19268360f/vfilm

Pełna przygód i humoru animacja dla całej rodziny! Wesoła papuga jest duszą zwierzęcego towarzystwa na bezludnej wyspie. Pewnego dnia wygadany ptak spotyka dziwne zwierzę, które chodzi na dwóch tylnych łapach i potrafi zrzucać skórę!

 

Gnomeo i Julia – https://www.cda.pl/video/60464091/vfilm

Śmiesznie, pouczająco i można się wzruszyć! Gnomeo i Julia zakochują się w sobie bez pamięci. Jednak odwieczny konflikt pomiędzy ich rodzinami staje na drodze miłości krasnali.

 

Jak zostać kotem – https://www.cda.pl/video/22052240f/vfilm

Świetna filmowa propozycja dla całej rodziny! Tom jest człowiekiem sukcesu. W dniu urodzin córki, mężczyzna jedzie do sklepu zoologicznego, by dokonać pewnego zakupu. Od tego momentu wszystko błyskawicznie się zmienia…

A jeżeli i tego Wam mało, to wspomnimy tylko, że w CDA Premium w sekcji kina familijnego znajdziecie m.in. takie filmy jak: Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów; Luis i Obcy; Rock Dog; Munio: strażnik księżyca; Misiek w Nowym Jorku; Riko prawie bocian, Fru!; Mikołajek; Planeta 51; Żółwik Sammy i wiele, wiele innych. Pamiętajcie, ponad 2400 godzin!

Trzeba przyznać, że CDA Premium nie zwalnia tempa, a w sekcji dla subskrybentów jest już ponad 7800 filmów. Niedługo wakacje i warto pamiętać, że tylko subskrybenci usługi mogą pobierać filmy wprost na aplikację CDA i oglądać je bez dostępu do internetu.

(AK)


Nowości filmowe na CDA Premium

Mamy dla Was pierwsze wakacyjne nowości filmowe na CDA Premium. Wybraliśmy na początek sześć tytułów, które naszym zdaniem są rzeczywiście ciekawe. Jest “Zimna wojna”, “Ocean ognia”, kolejna świetna produkcja Clinta Eastwooda – “Za wszelką cenę” i genialny film dokumentalny – “Kraina miodu”. Mamy nadzieję, że te nowości CDA Premium umilą Wam wakacyjną sielankę. Ocean Ognia […]

Poczta Polska przenosi numery klientów do Play

Poczta rozszerza swoją gamę usług wprowadzając wspólnie z Play możliwość przeniesienia numeru telefonu. To już kolejna usługa – po sprzedaży starterów, możliwości doładowań i rejestracji kart SIM, jaką Play wspólnie z Pocztą Polską uruchamia w sieci ponad 4500 placówek pocztowych. Klienci korzystający z telefonów komórkowych mogą od początku lipca przenosić swoje numery do sieci Play […]

Mieszana Rzeczywistość odciąży laboratoria

Nagły wzrost zapotrzebowania na usługi laboratoriów diagnostycznych, którego przyczyną jest pandemia COVID-19, spowodował, że laboranci są mocno obciążeni pracą. Dziś nie tylko wykonują standardowe badania, ale przeprowadzają również tysiące testów dziennie, osób potencjalnie zakażonych wirusem SARS-CoV-2. Presja czasu i duże obciążenie pracą zwiększają ryzyko popełnienia błędu. Polski start-up Holo4Labs opracował rozwiązanie, które pozwala na odciążenie […]

Techcity na Facebooku