Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

18/11/2020

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch.

Ile kosztuje Nintendo Switch?
Gdzie kupić Nintendo Switch
Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo Switch – prawdopodobnie najbardziej kultowa konsola do gier

Wiemy, że tytuł “najbardziej kultowej konsoli wszechczasów” należy przyznawać powoli i po głębokim zastanowieniu, ale chyba właśnie Nintendo najbardziej na to określenie zasłużyło. Wkład Nintendo w świat gier wideo zaznacza się już w czasach pierwszych gier, kiedy dziesięciolecia temu ktoś wpadł na pomysł interkatywnych zabaw, które dziś nazywamy grami konsolowymi. Powodów jest więcej: na każdym filmie z Hollywood z lat 80’, każdy chłopiec ma w ręku swoje Nintendo. To konsola pokoleniowa. Pionier na tym polu. Wspomnienie wielkiej przygody dla ojców i nieustanna okazja najlepszej rozrywki dla synów, gdyż dziś dostępne jest Nintendo Switch.

Czego możemy spodziewać się po konsolach Nintendo?

Urządzenie jest niewielkich rozmiarów – Nintendo Switch kultywuje genialny pomysł sprzed lat: dostarczenie w pełni funkcjonalnego i jednocześnie najbardziej mobilnego urządzenia dla graczy. Niektóre modele można po prostu wrzucić do kieszeni kurtki i udać się do parku, na ławkę, aby zagrać w najnowszą wersję FIFA, Super Mario, czy Minecraft – najlepsi producenci gier regularnie dostarczają nowe tytuły. Zaopatrzenie w nowości gamingowe jest stałe. Nowe Nintendo to także doskonałość pod względem wykonania i użycia podzespołów – silny (choć małych rozmiarów) sprzęt, który jest pod każdym względem dopracowany. Minikonsola dla całej rodziny, która oferuje rozbudowane funkcje trybu gry online, wiele dodatków sprzętowych i programowych, po prostu nasz towarzysz w każdym miejscu, gdzie zechcemy zagrać w jeden z niezliczonych klasyków Nintendo.

Jaki model Nintendo kupić?

Zakupy Nintendo można rozpocząć od decyzji o nabyciu urządzenia, które ma możliwość podłączenia do ekranu telewizora lub będzie sprzężone z rzutnikiem, ponieważ niektóre modele nie posiadają tej funkcji (gra jedynie na wyświetlaczu urządzenia). Trzeba także pomyśleć o padzie, ponieważ pady Nintendo występują w wielu typach i posiadają różne funkcje (np. niektóre pozwalają udostępniać w mediach społecznościowych fragmenty rozgrywki, itd.). Konsole Nintendo dostępne są też w zestawach – czasem warto zdecydować się na zakup Nintendo z Joy-Con’em lub dodatkowym pakietem gier.

Artykuł partnera


Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Nintendo Switch – prawdopodobnie najbardziej kultowa konsola do gier Wiemy, że tytuł “najbardziej […]

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku