03/12/2020

Najlepsze bajki i filmy dla dzieci w CDA Premium

CDA Premium to jedna z najpopularniejszych platform z filmami w Polsce. Rodzimy serwis VOD nie oddaje pola największym i poczyna sobie bez kompleksów, a w niektórych kategoriach filmów wydaje się być  bezkonkurencyjny. Tak jest na przykład z kinem familijnym. A że przez epidemię czeka nas długie siedzenie w domach (skumulowana przerwa świąteczno-noworoczna i ferie) , to przygotowaliśmy zestawienie bardzo na czasie: najlepsze bajki i filmy dla dzieci w CDA Premium.

Konkurencja na polu VOD jest spora, a każda z platform ma swój specyficzny charakter. Netflix to światowy lider, który stawia na własne produkcje. HBO Go to wysmakowane i często nagradzanie seriale i mini serie. Za to CDA Premium stawia na dobrą rozrywkę dla dorosłych widzów, głównie w zakresie kina akcji i filmów sensacyjnych, horrorów – to jest gatunek, w którym CDA Premium zdaje się być bardzo mocne i o którym już pisaliśmy („Najlepsze horrory na CDA Premium tej jesieni„), choć wkrótce czas na aktualizację, bo od czasu naszego ostatniego tekstu pojawiło się tu dużo świetnych nowości -, ale też i komedii („Najlepsze komedie na CDA Premium„). No i wreszcie kino familijne, czyli zarówno bajki i filmy animowane dla dzieci, filmy fabularne dla nieco starszych, czy po prostu uniwersalne pozycje dla całych rodzin. Zaczynamy naszą listę!

Najlepsze bajki i filmy dla dzieci w CDA Premium – co oglądać w długie zimowe wieczory, na święta i podczas ferii, ale nie tylko!

Artur i Minimki – wszystkie 3 części

Kto nie zna tej fantastycznych serii filmów dla najmłodszych spod ręki Luca Bessona?! Artur i Minimki to jeden z największych hitów kinowych swego czasu, który powiedzmy sobie szczerze, niewiele się zestarzał. To nadal – mimo wielkiej konkurencji – świetna i oryginalna propozycja dla najmłodszych i trochę starszych. A i rodzice oglądając z pociechami na pewno nie będą się nudzić. Słowem film, a właściwie trzy filmy, bo mowa o wszystkich częściach, dla całej rodziny.

bajki i filmy dla dzieci w CDA

Pierwsza część – Artur i Minimki – opowiada historię chłopca o imieniu Artur, który przypadkowo trafia na magiczną księgę swego dziadka i zaczyna zgłębiać jej tajemnice. Odkrywa przy tym podziemny świat malutkich, niewidocznych gołym okiem stworzeń – Minimków. Wszystkie trzy części do zobaczenia koniecznie!

Artur i Minimki, Artur i Minimki 2 – zemsta Maltazara oraz Artur i Minimki 3 – dwa światy

Masza i Niedźwiedź

To bardzo popularna i ceniona seria opowiadająca o przygodach i przyjaźni pewnej niesfornej dziewczynki o imieniu Masza i byłego artysty cyrkowego Niedźwiedzia. Ta niecodzienna para ma wiernych fanów na całym świecie! Przekonajcie się sami, czy waszym pociechom się spodoba – o serii filmów z Maszą i Niedźwiedziem też już pisaliśmy.

bajki i filmy dla dzieci w CDA

Filmy dostępne: Masza i Niedźwiedź, Bajeczki Maszy, Straszne historie Maszy.

Baranek Shaun

Tym razem wersja pełnometrażowa przygód baranka o niesamowitej umiejętności pakowania się w tarapaty ;) Tym razem zabawny bohater postanawia wybrać się na wycieczkę do miasta i szybko okazuje się, że nie była to przemyślana wyprawa! Film zobaczycie tu: Baranek Shaun.

bajki i filmy dla dzieci w CDA

Jaskiniowiec

W czasach, kiedy zamiast psów ludzie hodują mamuty, a zwykły kamień może być traktowany jak gadżet, dzielny jaskiniowiec musi zjednoczyć swoją ferajnę, by podołać nadchodzącemu zagrożeniu… Fantastyczna zabawa dla całej rodziny pod tym adresem.

bajki i filmy dla dzieci w CDA

Gang Wiewióra 1 i 2

Orzeszkowa komedia dla najmłodszych w dwóch częściach. W pierwszej części wygnany do miasta Wiewiór odkrywa sklep z orzechami i postanawia go ogołocić. Organizuje więc gang, który mu w tym pomoże… Gdy najmłodsi domownicy zobaczą cz. 1, to do cz. 2 nie trzeba ich będzie zachęcać ;)

Gang Wiewióra oraz Gang Wiewióra 2.

bajki i filmy dla dzieci w CDA

Bella i Sebastian – 1, 2 i 3 część

Na nowo opowiedziana, filmowa wersja historii stworzonej w ubiegłym wieku przez pisarkę Cécile Aubry. Film opowiada o niezwykłej przyjaźni małego chłopca i pół-dzikiego psa. Dla wielu to nowa wersja Lessie i nie jest to porównanie na wyrost. Piękny, wzruszający film dla całej rodziny, od najmłodszych, przez rodziców, po dziadków. A wszystko w zapierających dech w piersiach alpejskich widokach.

Bella i Sebastian cz. 1
Bella i Sebastian cz. 2
Bella i Sebastian cz. 3

Królowa śniegu: Po drugiej stronie lustra

Współtwórca „Shreka” oraz „Pięknej i Bestii” zaprasza na kolejne spotkanie z bohaterami przebojowej serii filmów opartych na najpiękniejszej baśni Hansa Christiana Andersena. Rodzice i brat Gerdy zostają porwani przez Króla Haralda, który zsyła ich do Krainy Luster. Nieoczekiwanie, jedyną osobą mogącą pomóc dziewczynce w niebezpiecznej misji uratowania rodziny, staje się jej odwieczna rywalka – oziębła i tajemnicza Królowa Śniegu.

Królowa śniegu: Po drugiej stronie lustra

Kosmiczne mistrzostwa

Dla nieco starszych widzów produkcja sci-fi z 2020 roku z wielomilionowym budżetem. Jest rok 2071. Kosmiczna wojna całkowicie zmieniła klimat na Ziemi, a nad Moskwą góruje ogromny statek obcych. To właśnie on ma stać się areną dla ostatecznego pojedynku o planetę. 

Kosmiczne mistrzostwa

Nasze propozycje to tak naprawdę tylko wierzchołek góry lodowej i tego, co znajdziecie w CDA Premium w zakładce „dla dzieci” oraz „kino familijne”. Mimo iż tegoroczna przerwa będzie bardzo długa, czasu może wam nie wystarczyć ;) Wśród filmów na które warto jeszcze zwrócić uwagę są między innymi takie pozycje jak:

Kopciuszek. Historia prawdziwa (2018) 

Luis i obcy (2018)

Gnomeo i Julia (2011)

Odlotowy nielot (2018)

Rysiek Lwie Serce (2013)

W poszukiwaniu Złotego Zamku (2019) 

I wiele, wiele innych. Radzimy stale sprawdzać listę nowości, bo z tego co wiemy, są one cały czas aktualizowane!

CDA Premium to jedna z najpopularniejszych platform VOD w Polsce. Serwis oferuje blisko 8 tys. pozycji różnych gatunków filmowych, a Abonament za miesięczne używanie należy do jednych z najniższych – 19.90, a w dodatku możecie testować przez 14 dni za darmo bez żadnych zobowiązań. Święta szykują się filmowo :)

(RED – bajki i filmy dla dzieci w CDA)

Udostępnij ten artykuł...

Systemy zarządzania nieruchomościami

Wspólnoty mieszkaniowe, deweloperzy i inne podmioty z branży, zgodnie z przepisami ustawy o gospodarce nieruchomościami, są zobowiązani do zapewnienia kompleksowej opieki nad obiektem i zagwarantowania jego prawidłowego funkcjonowania. Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Aż 3 miesiące gratis w CDA Premium!

Wystartowała świąteczna promocja w CDA Premium. Za dostęp do CDA Premium wraz z pakietem 35 programów telewizyjnych na 12 miesięcy zapłacimy jak za 9 miesięcy. Nie dość, że oferta jest skierowana do nowych i obecnych użytkowników, to jeszcze nie trzeba do tego angażować karty kredytowej. Jak to zrobić? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Co to jest scrum i jakie są role w zespole scrumowym?

Stałe monitorowanie efektów pracy, transparentność postępów i konsekwentne wyciąganie wniosków z popełnionych błędów – właśnie takie efekty może zapewnić sprawnie działający zespół scrumowy. Jak jest zorganizowany i jakie role pełnią w nim poszczególni członkowie? Sprawdź, co to jest scrum? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...