09/11/2021

Aplikacje randkowe kochają… psy

Według aplikacji randkowej Tinder, liczba „polubień” profili jej użytkowników może wzrosnąć o 5 procent, gdy na zdjęciu pojawi się czworonóg. Statystyki pokazują, że już co 10. wrzucana fotografia na Tinderze prezentuje psa.

Pandemia i wymuszony „home office” sprawiły, że spędzaliśmy więcej czasu w domu ze swoimi pupilami. To zbliżyło emocjonalnie ludzi i zwierzęta. Profile w serwisach społecznościowych wystrzeliły zdjęciami użytkowników z kotami lub psami. Ankieta Tindera wskazuje, że miłość do psów jest jedną z 10 największych pasji użytkowników tej aplikacji. – Zdjęcie psa w świecie analogowym i cyfrowym wywołuje dobre emocje. Dzięki niemu łatwiej przełamujemy lody i szybciej przystępujemy do rozmowy. Obraz człowieka, który okazje psią pasję jest niemal z automatu pozytywny. Pokazuje jego łagodniejszą stronę. – tłumaczy Agata Kapturzak, ekspert ds. psów z serwisu Drpetcare.pl.

Tinder to oczywiście poszukiwanie dobrze dopasowanych partnerów. Zdjęcie z psem jest sygnałem dla potencjalnej drugiej połówki, że jesteś miłośnikiem tych zwierząt i dzielicie wspólną pasję. To ułatwia dopasowanie i szybszą decyzję o „przewinięciu w prawo”.

Aplikacje randkowe psy

Nierzadko zdarza się, że wizerunek psa ma decydujące znaczenie przy wyborze partnera na Tinderze. Wiele osób waha się przy danym kandydacie, ale zdjęcie profilowe ze słodkim szczeniakiem przeważa szalę. Dlaczego? – To czysta psychologia. Odbieramy takiego człowieka jako czułego i kochającego. To sygnał dla drugiej strony, że mamy wysoką inteligencję emocjonalną. Ważną w świecie psów i człowieka.wyjaśnia Agata Kapturzak, ekspert ds. psów z serwisu Drpetcare.pl.

Znaczenie miłości do psów w tworzeniu związków potwierdzają spostrzeżenia aplikacji randkowej OkCupid. Według niej, aż 81 procent millenialsów rozważyłoby randkę z kimś, kto przygarnie bezpańskiego psa. Dla 31 procent młodych ludzi zwierzęta domowe są jednym z najlepszych tematów do rozmowy. 53 procent użytkowników uważa, że właściciele zwierząt domowych, którzy rozmawiają ze swoimi pupilami są czarujący. „Kropkę nad i” stawia ankieta, w której 39 procent użytkowników OkCupid przyznało się do pożyczenia psa od przyjaciela, aby zrobić wspólną fotkę.

Źródło: Drpetcare.pl

Udostępnij ten artykuł...

Aż 3 miesiące gratis w CDA Premium!

Wystartowała świąteczna promocja w CDA Premium. Za dostęp do CDA Premium wraz z pakietem 35 programów telewizyjnych na 12 miesięcy zapłacimy jak za 9 miesięcy. Nie dość, że oferta jest skierowana do nowych i obecnych użytkowników, to jeszcze nie trzeba do tego angażować karty kredytowej. Jak to zrobić? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Co to jest scrum i jakie są role w zespole scrumowym?

Stałe monitorowanie efektów pracy, transparentność postępów i konsekwentne wyciąganie wniosków z popełnionych błędów – właśnie takie efekty może zapewnić sprawnie działający zespół scrumowy. Jak jest zorganizowany i jakie role pełnią w nim poszczególni członkowie? Sprawdź! Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

JustWatch: Netflix pozostaje zdecydowanym liderem

JustWatch, międzynarodowy przewodnik po serwisach streamingowych, przygotował krótki raport na temat sytuacji na rynku serwisów SVOD w Polsce w 2021 roku. Udziały w rynku SVOD w III kwartale 2021 roku Podczas, gdy Netflix pozostaje zdecydowanym liderem rynku w Polsce, HBO Go zyskało w III kwartale 1% udziału w rynku i umocniło swoją pozycję na drugim […]

Udostępnij ten artykuł...