Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

Artykuł w Polecanych, czyli nasz “press-dopalacz”

Stawiamy na reklamę dobrze dopasowaną do kontekstu i naturalną. Zdecydowanie bliżej nam do reklamy natywnej niż do agresywnych i nachalnych form display. I właśnie taką współpracę oferujemy w naszych “press-dopalaczach”.

Artykuł w Polecanych gwarantuje doskonałe dotarcie do czytelnika – znajduje się na głównej stronie, na samej górze, wśród jednego z dwóch polecanych w danym dniu tekstów. W zależności od wybranego pakietu cenowego jest widoczny przez 24 godziny lub dłużej. Po zakończeniu emisji artykuł nadal pozostaje w naszym serwisie i można go znaleźć w tekstach archiwalnych! Nie usuwamy artykułów reklamowych jak niektórzy wydawcy i gwarantujemy niezmieniony adres URL tekstu. Dzięki temu reklamodawca zyskuje dodatkowy efekt SEO. Zapoznaj się ze specyfikacją poszczególnych wariantów i skontaktuj sie z nami reklama@techcity.pl

press-dopalacz

Polub nas na > Facebooku <


Regulamin usługi „Artykuł w Polecanych”

1) Usługa „Artykuł w Polecanych” polega na publikacji materiałów promocyjnych na stronie głównej w serwisie Techcity.pl wśród jednego z dwóch polecanych artykułów w danym dniu.

2) Wpisy sponsorowane powinny być wysyłane na adres reklama@techcity.pl w formacie .doc, a zdjęcia lub grafika w formacie .jpg lub .png. W tytule maila należy wpisać „Artykuł w Polecanych”, a w treści zaznaczyć jaki pakiet zostaje wybrany (MINI, STANDARD lub PRO) oraz propozycje daty emisji. W odpowiedzi Zamawiający otrzyma potwierdzenie przyjęcia zlecenia, konkretne daty emisji oraz fakturę proforma, po której opłaceniu usługa zostanie zrealizowana. W przypadku pakietu PRO Zleceniodawca oprócz artykułu w formacie .doc powinien nadesłać box reklamowy w rozmiarze 200×200 zapisany jako .jpg lub .png.

3) Opublikowany wpis będzie zbliżony wizualnie do przesłanego z uwzględnieniem takich parametrów jak rozmieszczenie grafiki, nagłówków, pogrubienia tekstów oraz linków (przy czym liczba linków zależy od wybranego wariantu publikacji zgodnie z cennikiem).

4) Czcionki oraz kolorystyka będzie taka sama jak publikowanych materiałów redakcyjnych.

5) Wpis będzie oznaczony jako “Artykuł sponsorowany” na końcu wpisu.

6) Za treści i ewentualne naruszenia prawa lub dóbr osób i firm trzecich, jakie mogą spowodować ww treści odpowiedzialność ponosi Zleceniodawca.

7) W wariancie PRO artykuł może zostać wzbogacony o materiały graficzne wyświetlane w postaci boxu o wielkości 200×200 px prezentowaną w menu bocznym. Box ten będzie widoczny we wszystkich artykułach w serwisie Techcity.pl w czasie trwania emisji.

8) Artykuł w Polecanych będzie promowany na stronie głównej oraz podstronach przez 24 godziny. Po tym okresie – jeśli zleceniodawca nie wyrazi innej woli – wpis będzie dostępny w archiwum wpisów i wciąż dostępny dla wyszukiwarek internetowych.

9) Dla pakietu MINI i STANDARD okres w którym można wykorzystać wpisy to 30 dni, dla pakietu PRO okres ten wynosi 60 dni.

Masz jakiekolwiek pytania? A może szukasz czegoś więcej i jesteś zainteresowany niestandardową formą promocji? Skontaktuj się z nami: reklama@techcity.pl

 

 

Techcity na Facebooku