23/06/2016

Mobilna stacja dokująca z powerbankiem – PURO Dual iPower

Puro – włoski producent eleganckich akcesoriów – wprowadza na rynek innowacyjny pod względem funkcjonalności i możliwości gadżet – mobilną stację, która zatroszczy się o to, aby urządzenie było zawsze gotowe do pracy.

Puro Dual iPower jest w stanie ładować dwa urządzenia jednocześnie, Apple Watch na specjalnie wyznaczonym do tego holderze oraz iPhone’a lub smartfon z systemem Android za pośrednictwem szybkiego portu USB. System detekcji od razu wykrywa, które urządzenie jest aktualnie ładowane, dbając dodatkowo o to, aby oba urządzenia ładowały się jednakowo w tym samym czasie.

Mobilna stacja dokująca Puro wyróżnia się niewielkim rozmiarem oraz kompaktową konstrukcją, która została zaopatrzona w niewielki schowek na kabel ładowarki. Po zdjęciu górnej pokrywy, we wnętrzu znajdziemy system przechowywania przewodu, który potrafi pomieścić nawet 2 m kabla. Elegancka budowa, zaokrąglone brzegi oraz śnieżnobiały kolor czynią z Dual iPower niewielkie działo sztuki, które możemy mieć zawsze pod ręką, w trosce o ciągłą pracę naszego urządzenia mobilnego.

Mobilna stacja dokująca z powerbankiem - PURO Dual iPower

Pojemność baterii wynosząca 4000 mAh pozwala na dwukrotne naładowanie baterii w Apple Watch oraz jednokrotne w smartfonie. Ponadto unikalna technologia szybkiego ładowania: „PURO FAST CHARGER TECHNOLOGY”, zostawiająca w tyle typowe ładowarki do urządzeń mobilnych, w bardzo krótkim czasie da zastrzyk energii podłączonemu urządzeniu. Dzięki PURO FAST, jesteśmy w stanie zasilić swoje urządzenie zaledwie w 30 minut od 0 do 50% (2A) lub od 0 do 65% (2.4A), przy typowej ładowarce o natężeniu 1A, która zdoła w tym samym czasie naładować naszą baterię na ok. 12%.

Mobilna stacja dokująca z powerbankiem - PURO Dual iPower

(RED)