21/04/2009

Nowe tonery Black Point

Black Point poszerza ofertę o nowe tonery monochromatyczne dla drukarek laserowych Samsung i Canon. Ich zwiększona wydajność ma umożliwić znaczne oszczędności w kosztach wydruku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Black Point wprowadza na rynek trzy nowe tonery monochromatyczne dla drukarek laserowych Samsung i Canon. Są to produkty z linii Black Point Plus, co oznacza, że charakteryzują się zwiększoną wydajnością.

laser-canonPierwszy z nowych tonerów – Black Point LBPPCEP27  – dedykowany jest do drukarek Canon LaserBase. Produkt ma mieć o 40 proc. większą wydajność w porównaniu do materiałów oferowanych przez producenta drukarki i drukuje o 1000 stron więcej.

Kolejny rynkowa nowość – Black Point LBPPS3050B – do drukarek Samsung przeznaczona jest dla klientów drukujących zwiększoną liczbę dokumentów. W stosunku do tonerów producenta drukarki, model Black Pointa obiecuje  25 proc. większą wydajność, co równoznaczne jest z możliwością wydrukowania 2 tysięcy stron więcej.

toner-samsung-2150 toner-samusng-3050

Ostatnia z nowości – Black Point LBPPS2150 – także jest skierowana do użytkowników drukarek Samsung. Z wydajnością wydruku większą o 25 proc., co w porównaniu z produktem producenta drukarki oznacza 2000 stron więcej.

Wszystkie nowe produkty objęte są dożywotnią gwarancją, która trwa aż do całkowitego wyczerpania produktu

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Samsung GALAXY Alpha – elegancki design i funkcjonalność

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...