21/04/2009

Nowe tonery Black Point

Black Point poszerza ofertę o nowe tonery monochromatyczne dla drukarek laserowych Samsung i Canon. Ich zwiększona wydajność ma umożliwić znaczne oszczędności w kosztach wydruku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Black Point wprowadza na rynek trzy nowe tonery monochromatyczne dla drukarek laserowych Samsung i Canon. Są to produkty z linii Black Point Plus, co oznacza, że charakteryzują się zwiększoną wydajnością.

laser-canonPierwszy z nowych tonerów – Black Point LBPPCEP27  – dedykowany jest do drukarek Canon LaserBase. Produkt ma mieć o 40 proc. większą wydajność w porównaniu do materiałów oferowanych przez producenta drukarki i drukuje o 1000 stron więcej.

Kolejny rynkowa nowość – Black Point LBPPS3050B – do drukarek Samsung przeznaczona jest dla klientów drukujących zwiększoną liczbę dokumentów. W stosunku do tonerów producenta drukarki, model Black Pointa obiecuje  25 proc. większą wydajność, co równoznaczne jest z możliwością wydrukowania 2 tysięcy stron więcej.

toner-samsung-2150 toner-samusng-3050

Ostatnia z nowości – Black Point LBPPS2150 – także jest skierowana do użytkowników drukarek Samsung. Z wydajnością wydruku większą o 25 proc., co w porównaniu z produktem producenta drukarki oznacza 2000 stron więcej.

Wszystkie nowe produkty objęte są dożywotnią gwarancją, która trwa aż do całkowitego wyczerpania produktu

Udostępnij ten artykuł...