15/04/2009

VEDIA Muzzio Cutedoks – co Ci bzzzyczy w uchu?

VEDIA, producent odtwarzaczy audio i multimedialnych, poinformował o wprowadzeniu nowej linii produktów – VEDIA Muzzio. Jako pierwsze w sprzedaży znajdą się słuchawki dokanałowe Muzzio Cutedoks.

vedio1Linia VEDIA Muzzio obejmuje produkty OEM, wyselekcjonowane spośród bogatej światowej oferty innych producentów i centrów rozwoju. Pierwszym produktem w nowej linii są słuchawki dokanałowe Muzzio Cutedoks. Do końca roku w sprzedaży znajdą się m.in. trzy modele odtwarzaczy multimedialnych.

– Cutedoks to słuchawki dla ludzi odważnych, zwracających uwagę na nowinki techniczne i niecodzienne pomysły. – mówi Konrad Latkowski, PM VEDIA Hong Kong Ltd. – W Japonii i Korei Południowej słuchawki w niezwykłej obudowie to obowiązkowy dodatek, równie ważny jak koszulka z ciekawym nadrukiem czy czapeczka. VEDIA postanowiła przenieść tą szaloną, kolorową i odważną modę do Polski. Skoro wiosenne kolekcje ubrań są niezwykle kolorowe, czemu takie mają nie być słuchawki?

vedio2Początkowo słuchawki Muzzio Cutedoks dostępne będą w czterech wersjach: panda, pszczółka, biedronka oraz świnka. W przyszłości VEDIA planuje wprowadzić kolejne, odważne i kolorowe modele. Wszystkie słuchawki Cutedoks posiadają czułość na poziomie 93 dB (+/- 3dB). Zastosowano w nich membranę 9,2 mm, z pasmem przenoszenia na poziomie 20 ~ 20.000Hz. W zestawie wraz ze słuchawkami znajdują się wymienne końcówki silikonowe.

Słuchawki dokanałowe charakteryzują się tym, że wkłada się je bezpośrednio w kanał słuchowy (w przeciwieństwie do popularnych „pchełek” opieranych na małżowinie usznej). Dzięki wymiennej końcówce o różnych rozmiarach można je dopasować do własnych potrzeb i zapobiec tym samym ich wypadaniu. Dodatkowo słuchawki dokanałowe izolują od zewnętrznych szumów i hałasu. Dzięki temu muzyki można słuchać znacznie ciszej – w niektórych przypadkach głośność ustawiona na odtwarzaczu może spaść nawet o połowę.

vedia

Cena Muzzio Cutedoks to: 39 zł brutto, niezależnie od wzoru. Słuchawki objęte są roczną gwarancją.

Vedia.pl

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Nowe czytniki książek elektronicznych VEDIA eReader K2 i K3

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...