02/12/2021

Aż 3 miesiące gratis w CDA Premium!

Wystartowała świąteczna promocja w CDA Premium. Za dostęp do CDA Premium wraz z pakietem 35 programów telewizyjnych na 12 miesięcy zapłacimy jak za 9 miesięcy. Nie dość, że oferta jest skierowana do nowych i obecnych użytkowników, to jeszcze nie trzeba do tego angażować karty kredytowej. Jak to zrobić?

CDA z jednej strony jako jeden z niewielu dostawców usług VOD w Polsce konsekwentnie utrzymuje 14 dniowy okres darmowy, a z drugiej nie rozpieszcza promocjami, nie robi super ofert z okazji Black Fridays itp. Tym bardziej więc powinniście się zainteresować ich ofertą świąteczną.

CDA Premium + TV aż do 3 miesięcy GRATIS

Wszystko za sprawą karty podarunkowej.Wystarczy na stronie https://prezent.cda.pl kupić jedną z dwóch kart  podarunkowych – na 6 lub 12 miesięcy – i zrealizować otrzymany kod. W przypadku zakupu karty na 6 miesięcy zyskami jeden miesiąc ekstra, a w przypadku karty na 12 miesięcy zyskamy aż 3 miesiące gratis! Co ważne, to z promocji mogą skorzystać zarówno nowi użytkownicy serwisu, jak i aktualnie. Mało tego, do skorzystania z promocji nie jest potrzebne “podpinanie” swojej karty kredytowej, bo płacimy raz w dowolny sposób: kartą, blikiem, szybkimi przelewami lud tradycyjnymi.

Jak to wygląda w szczegółach? Miesięcznie za pakiet CDA Premium plus pakiet telewizji z 35 stacjami (pakiet Start) co miesiąc musimy zapłacić 23,99 zł. Kupując kartę podarunkową na 12 miesięcy płacimy 215,91 zł czyli jak za 9 miesięcy – jak nie patrzeć, 3 miesiące ekstra. Warunek? Trzeba zapłacić od razu.

CDA Premium dla kogoś bliskiego lub dla siebie

Karta podarunkowa pomyślana jest jako prezent dla bliskiej osoby. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby prezent zrobić… samemu sobie :) Nie ma ograniczeń, czy to nowy, czy stary użytkownik. I w dodatku nie trzeba zostawiać karty kredytowej. Wprawdzie to bezpieczne i coraz popularniejsze rozwiązanie stosowane niemal przez wszystkich dostawców treści, ale wśród wielu osób nadal budzi opory.

A co jeśli korzystamy już z CDA Premium w opcji miesięcznej, automatycznie odnawialnej subskrypcji z podpiętą kartą kredytową? Ta oferta jest także dla Was! Jak to działa? W przypadku osób, które już są użytkownikami CDA Premium i które korzystają z automatycznie odnawialnej subskrypcji, wpisanie kodu spowoduje wstrzymanie subskrypcji i ponowne jej wznowiona po wygaśnięciu okresu z karty podarunkowej. 

CDA Premium – czy warto?

CDA Premium to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform z filmami na żądanie. W katalogu znajduje się blisko 10 tys. filmów wszystkich gatunków: od filmów akcji,  seriali, komedii, przez kino obyczajowe, bajki dla dzieci i kino familijne, po unikalne filmy dokumentalne. Użytkownicy usługi Premium mogą też korzystać za darmo z usługi CDA Cinema, czyli cotygodniowych premier filmów, które nie były do tej pory pokazywane w Polsce i które można oglądać tylko na CDA Premium. Dodatkowo w pakiecie użytkownicy otrzymują dostęp do pakietu Start z 35 programami telewizji na żywo. Z usługi można korzystać na komputerze, smartfonie, tablecie oraz na telewizorach i konsolach do gier. 

Promocja potrwa do końca grudnia 2021 roku i dostępna jest na stronie: https://prezent.cda.pl