21/05/2009

DIALOGmedia – nowe możliwości: 2TV i HD

2TV i HD to nowe funkcjonalności w DIALOGmedia – pakiecie czterech usług: telewizji cyfrowej, wypożyczalni filmów, szerokopasmowego internetu i telefonu stacjonarnego Telefonii DIALOG. Pierwsza z nich umożliwia korzystanie z usługi na dwóch telewizorach jednocześnie i, jak wynika z badań konsumenckich, jest najbardziej oczekiwaną przez klientów nowością.

Badania satysfakcji abonentów wykonane przez firmę MillwardBrown SMG/KRC w październiku 2008 roku wykazały, że aż 77% użytkowników DIALOGmedia jest zadowolonych ze świadczonej usługi telewizyjnej, a ponad 78% klientów poleciłoby cały pakiet swoim znajomym. Wśród zapowiadanych do wdrożenia nowych funkcjonalności największym zainteresowaniem cieszy się 2TV: 66% respondentów wyraziło chęć zakupu tej usługi. Jednocześnie 60% uczestników badania wykazało zainteresowanie posiadaniem kanałów HD.

2TV (zwane także multiroom) umożliwia oglądanie telewizji dostarczanej w ramach pakietu DIALOGmedia na dwóch różnych telewizorach jednocześnie – bez konieczności uiszczania drugiej opłaty abonamentowej za usługi telewizyjne. Jedynym miesięcznym kosztem ponoszonym przez klienta jest opłata tylko 10 zł brutto za dodatkowy dekoder. Na polskim rynku Telefonia DIALOG jest drugim operatorem, który wprowadził do swojej oferty telewizji cyfrowej opcję 2TV w konkurencyjnej cenie.

HD to kolejna nowość w DIALOGmedia: klienci mogą zamówić jeden z czterech kanałów HD: National Geographic HD, Discovery Chanel HD, Polsat Sport HD I TVP HD, domawiając je pojedynczo do posiadanych pakietów programowych – wystarczy telefon do Telecentrum (0801 700 702). Cena za pojedynczy kanał wynosi już od 5 zł brutto miesięcznie w zależności od posiadanego przez klienta profilu. Docelowo w ramach DIALOGmedia planowane jest wprowadzenie osobnego pakietu HD.

DIALOGmedia to przewodowa telewizja cyfrowa (IPTV) z funkcją interakcji, wypożyczalnia filmów na życzenie (VoD), szerokopasmowy internet oraz telefon. Wszystkie usługi rozliczane są w ramach jednego rachunku, a klient płaci wyłącznie za te, z których korzysta. DIALOGmedia to również szerokopasmowy internet w ramach jednego rachunku.

www.dialog.pl

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Tysiąc zdjęć dzięki baterii EX-H10

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...