10/06/2009

Dwulampowy BenQ SP920P

BenQ zaprezentował najnowszy produkt z kategorii biznesowych projektorów model SP920P –  dwulampowy projektor z rozdzielczością XGA (1024×768), jasnością 6000 ANSI lumenów i kontrastem2000:1. Projektor gwarantuje wysoką jasność obrazu w każdym rodzaju pomieszczeń od sal konferencyjnych, sal kinowych po wielkie audytoria uczelniane. Dzięki dużej jasności, SP920P doskonale sprawdzi się w dobrze oświetlonych salach, których nie można zaciemnić. Jasny obraz w dobrze oświetlonych salach wykładowych daje wysoki komfort pracy – nie utrudnia np. robienia notatek w czasie prezentacji czy wykładu.

Projektor SP920 oferuje trzy tryby pracy charakteryzujące się różną jasnością i różnym wykorzystaniem lamp. Tryb pracy wybieramy w zależności od rodzaju pomieszczeń i oświetlenia zewnętrznego. Tryb NORMALNY (6000 ANSI lumenów) przeznaczony jest dla dużych sal np. kinowych oraz audytoriów oraz sal z silnym oświetleniem. W trybie tym  projektor dostarcza najwyższą jasność i czysty obraz, bez konieczności zaciemniania pomieszczenia. Obydwie lampy pracują z pełną mocą. Dla pomieszczeń średniej wielkości, wystarczająca jest jasność 4800 ANSI lumenów, którą zapewnia projektor trybie EKONOMICZNYM – obydwie lampy pracują z mniejszą mocą. Dla małych sal, wystarcza jasność 3000 ANSI lumenów, generowana przez pojedynczą lampę pracującą w trybie normalnym (czyli z pełną mocą). Druga lampa nie jest używana i jest traktowana jako zapasowa.

benq_sp920_front

Projektor SP920P został wyposażony w technologię VIDI™ , która pozwala na generowanie obrazu z bogatą gamą kolorów, dużą jasnością i kontrastem. Dzięki VIDI™ projektor SP920P może przeciwdziałać stracie na jasności obrazu przez zmianę intensywności synchronizacji lampy z tzw. kołem kolorów. W rezultacie wzrasta o 40% jasność oraz intensywność kolorów przy różnych ustawieniach urządzenia.

sp920ptyl

Zastosowanie układu DLP® BrilliantColor™ podwyższa jakość obrazu – uzyskane barwy są żywe i naturalne – czerń jest głębsza ale widać w niej więcej szczegółów, a światła jaśniejsze ale nie wypalone. Funkcja Independent Colour Management oferuje niezależną zmianę nasycenia poszczególnych barw tj. czerwony, zielony, niebieski oraz mieszanych: niebieskozielony, róż (fuksja) i żółty aby dostroić barwę i nasycenie.

Projektor SP920P jest następcą znanego SP920 – nowością jest funkcja VIDI i usprawniona funkcja Independent Color Management. W Polsce projektor dostępny będzie w lipcu br w sugerowanej cenie detalicznej 15.479 zł (z VAT). Gwarancja 36 miesięcy door-to-door (lampa 6 miesięcy).

Udostępnij ten artykuł...

Systemy zarządzania nieruchomościami

Systemy zarządzania nieruchomościami. Wspólnoty mieszkaniowe, deweloperzy i inne podmioty z branży, zgodnie z przepisami ustawy o gospodarce nieruchomościami, są zobowiązani do zapewnienia kompleksowej opieki nad obiektem i zagwarantowania jego prawidłowego funkcjonowania. Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Aż 3 miesiące gratis w CDA Premium!

Wystartowała świąteczna promocja w CDA Premium. Za dostęp do CDA Premium wraz z pakietem 35 programów telewizyjnych na 12 miesięcy zapłacimy jak za 9 miesięcy. Nie dość, że oferta jest skierowana do nowych i obecnych użytkowników, to jeszcze nie trzeba do tego angażować karty kredytowej. Jak to zrobić? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Co to jest scrum i jakie są role w zespole scrumowym?

Stałe monitorowanie efektów pracy, transparentność postępów i konsekwentne wyciąganie wniosków z popełnionych błędów – właśnie takie efekty może zapewnić sprawnie działający zespół scrumowy. Jak jest zorganizowany i jakie role pełnią w nim poszczególni członkowie? Sprawdź! Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...