24/06/2022

Kontrola dostępu Roger – najważniejsze informacje

Zabezpieczenie dostępu do pomieszczeń wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań kontrolnych. Jednym z nich jest profesjonalna kontrola dostępu Roger. W artykule przedstawiamy najważniejsze informacje na temat systemów KD tego producenta.

Marka Roger to jeden z uznanych na rynku dostawców profesjonalnych rozwiązań w zakresie rejestracji czasu pracy wartowników oraz pracowników, a także funkcjonalnych systemów kontroli dostępu dla firm i instytucji. Nowatorskie produkty umożliwiają bardzo precyzyjny nadzór nad autoryzacją wejść do pomieszczeń i stref, a jednocześnie pozwalają na automatyzację procesu ewidencjonowania pracy. Są cenione za niezawodność, łatwą konfigurację i szybki montaż.

Jak działa kontrola dostępu Roger?

Na początku opowiemy, jak działa kontrola dostępu Roger. Systemy tego rodzaju umożliwiają autoryzację dostępu do pomieszczeń poprzez szereg rozmaitych modułów – klawiatur kodowych oraz czytników zbliżeniowych MIFARE. Szerokie spektrum dostępnych możliwości sprawia, że projektanci mogą wykorzystywać instalacje KD Roger zarówno w formie klawiatur numerycznych z kodem dostępu przypisanym do użytkownika, jak i poprzez użycie czytników kart zbliżeniowych.

Profesjonalna kontrola dostępu Roger to także praktyczne rozwiązania, które można łatwo zintegrować z istniejącymi już instalacjami automatyki budynkowej czy systemami alarmowymi SSWiN. Nowoczesne konstrukcje obsługują szereg rozmaitych formatów transmisji danych (Wiegand, RACS czy Magstripe), co sprawia, iż stanowią one nie tylko niezawodny, lecz również uniwersalny wybór w kategorii sprzętu do realizacji zadań z zakresu autoryzacji wstępu.

Jakie są zalety kontroli dostępu Roger?

Użytkownicy, którzy wybiorą systemy KD opisywanego przez nas producenta, mogą się cieszyć szeregiem wymiernych korzyści płynących z ich bogatej funkcjonalności. Jakie są zalety kontroli dostępu Roger?

  • Sprzęt umożliwia zarówno precyzyjne kontrolowanie wejścia do określonej strefy czy pomieszczenia, jak i również ewidencjonowanie czasu pracy pracowników.
  • Produkty są kompatybilne z technologią radiową MIFARE, co pozwala na ich użycie do implementacji otwierania drzwi poprzez stosowanie kart zbliżeniowych RFID.
  • Nowatorskie systemy kontroli dostępu Roger to urządzenia zbudowane z myślą o niezawodnej pracy w trudnych warunkach – odporne na wilgoć i uderzenia.
  • Zewnętrzny montaż modułów systemowych jest bardzo bezpieczny, dzięki zastosowaniu specjalnych rozwiązań antysabotażowych.
  • W zależności od potrzeb użytkownicy mają możliwość doboru i konfiguracji sprzętu, który może być zarządzany poprzez funkcjonalną aplikację mobilną lub oprogramowanie.

Niezależnie od zastosowania – kontrola dostępu KD czy ewidencja czasu pracy RCP – systemy marki Roger to gwarancja niezawodnej pracy w trudnych warunkach. W sklepach internetowych, takich jak sklep-ecsystem.pl można znaleźć szereg modułów do budowy systemów KD Roger.

Jak wybrać system kontroli dostępu Roger?

Właściciele domów oraz przedsiębiorcy i inwestorzy często pytają, jak wybrać system kontroli dostępu Roger do pomieszczeń. Dobierając poszczególne komponenty, warto się zastanowić, czy potrzebujemy funkcjonalności otwierania drzwi poprzez użycie kart zbliżeniowych. Kolejnym ważnym aspektem jest ewentualne okablowanie do transmisji danych i zasilania. Musimy także sprawdzić, jaka metoda montażu jest zalecana przez producenta.

Wybierz niezawodną kontrolę dostępu Roger!

Wiesz już, że marka Roger to dostawca cenionych w branży systemów kontroli dostępu, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę, planując wdrożenie zabezpieczeń elektronicznych w swoim obiekcie. Produkty charakteryzują się bogatą funkcjonalnością i mogą być zintegrowane z instalacjami automatyki budynkowej czy alarmem.

 

Artykuł sponsorowany