18/05/2009

Nowe zasilacze z serii Blitz PSU firmy Maxcube

Firma Maxcube wprowadza na rynek serię zasilaczy Blitz PSU z aluminiową obudową i funkcją zarządzania okablowaniem. Urządzenia posiadają certyfikaty jakości 80Plus i SLI.

Firma Maxcube International wprowadza serię zasilaczy Blitz PSU przeznaczoną dla użytkowników i instalatorów, którzy szukają bezpiecznych urządzeń o dużej i niezawodnej mocy. Po wielkim sukcesie na światowych rynkach nowa seria Blitz jest już dostępna w naszym kraju. Seria ma na koncie pozytywne recenzje i najbardziej prestiżowe certyfikaty uwzględniające moc, wydajność i kwestie bezpieczeństwa – 80Plus i SLI.

blitzpsu_600-1000w-1

Zasilacz Blitz 1000W jest idealnym rozwiązaniem dla najbardziej doświadczonych i wymagających użytkowników oraz profesjonalnych instalatorów. Wewnątrz aluminiowej obudowy znajduje się 14- centymetrowy wentylator Blue LED i łącza multimedialne, które mają spełnić wszystkie oczekiwania użytkowników. Wartości wejściowe pokazują napięcie, które mieści się w przedziale od 100 do 240V, częstotliwość 60-50Hz, jak również wydajność energetyczną, która wzrasta do 80%, kiedy zasilacz jest w pełni naładowany. Model ten, podobnie jak 600W i 850W, umożliwia efektywne  zarządzanie okablowaniem.

Użytkownicy mogą także wybierać między zasilaczami o średnim zakresie mocy: Blitz 600W i 850W, powstałymi na bazie tego samego projektu. 14-centymetrowy wentylator z niebieskim światłem LED zdecydowanie wyróżnienia się na tle komputera, w którym jest wbudowany. Zasilacze 600W i 850W mają taką samą wydajność jak wcześniej zaprezentowane – przy maksymalnym naładowaniu gwarantują wydajność do 80%. Zasilacze te mają także taki sam wybór łączy jak pozostałe modele.

550

Dla użytkowników o mniejszych wymaganiach stworzony został model Blitz 550W. Zasilacz ten, kiedy jest w pełni naładowany, zapewnia nawet 82% wydajności. Wewnątrz znajduje się 12-centymetrowy wentylator i duży wybór łączy. Najważniejsze z nich to 2 łącza dla 6 pinów PCI, 4 dla urządzeń peryferyjnych, 6 dla urządzeń SATA oraz 12V złącze dla 4/8  pinów.

Nowe zasilacze PSU stworzone przez Maxcube International stały się znakomitym rozwiązaniem umożliwiającym połączenie stylowego wyglądu i największej wydajności dla każdego komputera.

Sugerowane ceny detaliczne urządzeń:

Blitz 550W – 89 Euro
Blitz 850W – 139 Euro
Blitz 1000W – 179 Euro

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Maxcube na targach Computex 2009 - premiera obudowy Xenic 6030

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...