19/04/2022

Plus rozpoczyna współpracę z Apple

Nareszcie. Apple oraz sieć Plus rozpoczynają współpracę. Smartfony iPhone wejdą do sprzedaży w Plusie na początku maja. Już teraz smartfony Apple działające w sieci Plus otrzymały certyfikację i wsparcie techniczne dla takich funkcji jak m.in. 5G czy eSIM.

Plus rozpoczyna współpracę z Apple

iPhone w sprzedaży w sieci Plus

Smartfony iPhone, słuchawki Air Pods oraz akcesoria Apple będą dostępne w sprzedaży w pierwszych dniach maja br. w salonach oraz sklepie internetowym Plusa. Klienci otrzymają całkowicie innowacyjną i wyjątkową formułę, w jakiej będą mogli zakupić swojego iPhone – szczegóły wkrótce. Osoby zainteresowane zakupem iPhone w Plusie mogą zapisać się na listę chętnych na stronie plus.pl/iphone.

Wsparcie techniczne od Plusa

Już teraz smartfony iPhone używane przez klientów w sieci Plus uzyskały wsparcie techniczne Apple. Lista certyfikowanych na ten moment funkcji wygląda następująco:

   • 5G,
   • eSIM,
   • FaceTime over Cellular,
   • LTE,
   • Personal Hotspot.

Sieć 5G Plusa obsługują już wszystkie modele iPhone z serii 12 i 13 oraz iPhone SE (3-ciej generacji). Dodatkowo, we wszystkich modelach uproszczona została konfiguracja ustawień MMS oraz Hotspot’u osobistego.

Dla poprawnego działania 5G oraz innych certyfikowanych usług w sieci Plus należy zaaktualizować system iOS do wersji 15.4 oraz ustawienia operatorskie.

(RED/Plus)