01/04/2019

TomTom przedstawia supernowoczesną nawigację

TomTom ogłosił wprowadzenie na rynek TomTom GO Premium – wielofunkcyjnego, inteligentnego urządzenia nawigacyjnego. Ta nowoczesna nawigacja została opracowana z myślą o bezpieczeństwie, pomaga kierowcom podczas całej podróży, od momentu wejścia do pojazdu, aż do ostatnich chwil podróży.

TomTom GO Premium z zaawansowaną nawigacją i informacjami o ruchu drogowym jest wyposażone w kilka nowych funkcji, takich jak IFTTT (If This Then That). IFTTT umożliwia TomTom GO Premium łączenie się z urządzeniami domowymi, interakcję z osobistymi asystentami cyfrowymi, synchronizację spotkań oraz otrzymywanie powiadomień – na przykład po powrocie do domu brama garażowa otworzy się automatycznie, a po wyjściu z domu zgasną światła.

Dzięki wbudowanej usłudze Wi-Fi można mieć pewność, że oprogramowanie oraz mapa są aktualne. Kierowca ma możliwość skorzystania z aplikacji TomTom MyDrive, aby wstępnie zaplanować trasę i wysłać cel podróży do urządzenia. Podczas jazdy TomTom GO Premium może udostępniać lokalizację i czas przyjazdu kontaktom, a po dotarciu na miejsce w aplikacji TomTom MyDrive można sprawdzić jak dotrzeć pieszo do właściwego celu podróży.

Wraz z rynkową premierą TomTom GO Premium, firma świętuje także 100 milionów sprzedanych produktów nawigacyjnych TomTom. Aby to uczcić, nowe urządzenie będzie dostępne w wersji standardowej oraz specjalnej o nazwie TomTom GO Premium X, która jest wykończona szczotkowanym złotem.

TomTom GO Premium z 5-calowym lub 6-calowym, w pełni interaktywnym ekranem dotykowym, jest dostępny w wybranych sklepach w cenie 1499 zł (5”) / 1699 zł (6”).

(RED)