08/10/2009

6 miesięcy telewizji bez opłat w Cyfrowym Polsacie

Nawet do 6 miesięcy telewizji bez abonamentu mogą się spodziewać klienci Cyfrowego Polsatu korzystający z najnowszych, dzisiaj wprowadzonych promocji platformy.

Najdłużej, bo aż przez pół roku będą zwolnieni z opłat abonenci pakietu Super Film i Relax Mix+HBO, którzy przez pierwszy miesiąc będą odbierać pełną ofertę, a przez 5 kolejnych wykupiony pakiet. Decydując się na pakiet Familijny wraz z pakietem HBO albo pakietem Relax Mix otrzymamy pełną ofertę na miesiąc i 4-miesięczny dostęp do subskrybowanego pakietu. Podpisanie umowy na pakiet Familijny pozwala na odbiór pełnej oferty przez miesiąc i wybranego pakietu przez kolejny kwartał. Wymienione promocje obowiązują wraz z umowami na 29 miesięcy.

Dekoder cyfrowy SD można nabyć za 79 zł lub wypożyczyć od platformy za jednorazową opłatą aktywacyjną tej samej wysokości. Dekodery HD umożliwiające odbiór telewizji wysokiej rozdzielczości Cyfrowy Polsat udostępnia za 99 zł, stanowiące jednorazową opłatę aktywacyjną.

Korzystne promocje są także dostępne w ramach umów na 13 miesięcy, które gwarantują do 3 miesięcy oferty programowej bez opłat. Dodatkowo, klienci mają możliwość zawarcia umowy na pakiet Familijny, pozwalającej im w ciągu miesiąca podjąć decyzję o zmianie pakietu na niższy, bez żadnych konsekwencji.