21/01/2015

Adventure Time Game Wizard – zaprojektuj własną grę wideo

Cartoon Network Games ogłosił ogólnoświatową premierę aplikacji Adventure Time Game Wizard. Aplikacja dostępna na całym świecie w sklepach App Store, Google Play oraz Amazon, umożliwia użytkownikom tworzenie własnych poziomów gry Adventure Time (Pora na Przygodę) za pomocą ołówka i kartki papieru.

Dzięki innowacyjnej technologii rejestracji obrazu Pixel Press, wystarczy zeskanować przygotowany wcześniej rysunek, aby wcielić w życie swój projekt gry i korzystać z niej na urządzeniu mobilnym, a także udostępniać przyjaciołom czy publikować online.

Gry mobilne Adventure Time od dawna pozostają największym hitem sieci, a tytuły Card Wars oraz Beemo znajdują się na pierwszym miejscu rankingu najpopularniejszych aplikacji w sklepie App Store. Adventure Time Game Wizard łączy ulubiony przez dzieci serial animowany z możliwością tworzenia i dodawania własnych elementów gry, przez co aplikacja jest unikatowa na rynku mobilnym.

Adventure Time Game Wizard jest już dostępna w największych sklepach z aplikacjami, a pełny zestaw startowy wraz z przewodnikiem i specjalnie oznakowanym papierem można pobrać ze strony www.atgamewiz.com.

Adventure Time Game Wizard - zaprojektuj własną grę wideo

(RED/Turner Broadcasting System Polska)